Coca-Cola започатковує низку колаборацій з виробниками продуктів харчування.

Ferrero Group, італійський виробник Тіс Тас, нещодавно оголосив про випуск лімітованої лінійки драже у партнерстві з Coca-Cola. Льодяники Tic Tac – Coca-Cola мають освіжаючий смак м’яти з Coca-Cola. Лімітовану серію драже можна буде купити в найближчі кілька місяців в більше ніж 70 країнах: на початку року в Австралії і Новій Зеландії, а потім в США та Бразилії.

«Coca-Cola і раніше плідно співпрацювала з іншими брендами, але подібні колаборації – нові для нас. Це як відкривати незвідані горизонти», – розказує Мішель Мурхед, віце-президент відділу глобального ліцензування та роздрібної торгівлі, компанії Coca-Cola. Це те, що ми раніше серйозно не досліджували, але цей напрям, безумовно, має потенціал».

Команда Мурхед керує розвитком відносин з партнерами, що мають дозвіл на виробництво ліцензованих товарів з логотипом Coca-Cola, починаючи від посуду та предметів колекціонування, до домашнього декору та одягу.

«У випадку з Тіс Тас, обидва бренди відомі у всьому світі, і чудово підходять для поєднання інтересів та уподобань людей по всьому світу», – каже Мішель. «Ми відчуваємо, що наші спільні цінності брендів навколо смаку та свіжості дозволили зробити це поєднання вдалим та бездоганним».

Група Глобального ліцензування та роздрібної торгівлі також нещодавно почала співпрацювати з провідним виробником снеків, що виробляють Honest Snacks. На сьогоднішній день такі закуски продаються лише у фірмових роздрібних магазинах у Атланті, Орландо та Лас-Вегасі, але незабаром ця географія може розширитися. В залежності від попиту їх можуть пропонувати у ресторанах швидкого обслуговування.

«Ми йдемо до споживачів туди, де їм зручно», – пояснює Мурхед. – «Батьки, які сьогодні відчувають дефіцит здорових закусок для своїх дітей, впевнені в торговій марці Honest Snacks і вже стали нашими першими покупцями».

У листопаді бренд закусок Snack Pack Fanta Gel приєднався до лінійки популярних пудингів та гелів Conagra Brands в США.

Це розширення бренду Coca-Cola не лише показує прихильність компанії до інноваційних нових шляхів зростання, але й демонструє посилення співпраці зі знаковими партнерами. Більше запусків та цікавих колаборацій брендів планується на 2020 рік.