2013-ий був дуже важливим для компанії «Кока-Кола Україна» — цьогоріч ми повністю оновили один із ключових брендів нашого портфелю — BONAQUA®. Тепер BONAQUA® — оновлена у стилі ЕКО! Зміни торкнулися виробництва, пляшки та етикетки і, найголовніше — філософії та позиціонування бренду.

Нова ЕКОформа пляшки BONAQUA® дозволила використати менше пластику для її виробництва і стала втіленням відповідальності бренду перед Планетою. Нова технологія виробництва пляшки BONAQUA® потребує в середньому на 20% менше пластику[1] для її виробництва, що дозволяє зекономити 356 тонн пластику на рік і дає значну економію природних ресурсів. Нова ЕКОформа пляшки дозволяє запобігти викидам в атмосферу 879 тонн вуглецю щороку. Саме стільки викидають 100 тисяч машин на дорогах!

2013 рік відкрив нову історію BONAQUA® в Україні! Відповідальне ставлення до довкілля є одним із основоположних принципів діяльності компанії «Кока-Кола» в усьому світі, і ми розраховуємо, що українська спільнота підтримає наше прагнення реалізовувати цю відповідальність не тільки у соціальних ініціативах компанії, а й у наших напоях.

Виробництво BONAQUA®

BONAQUA® – це природна питна вода з артезіанських свердловин, яка не містить жодних штучних домішок. Видобувається BONAQUA® на глибині 220 і 380 метрів із Сеноманського та Юрського водоносних горизонтів, що утворилися сотні мільйонів років тому. Щільні шари земних порід захищають воду цих горизонтів від зовнішнього впливу. Від моменту видобутку до розливу у пляшки на підприємстві «Кока-Кола Беверіджиз Україна» BONAQUA® проходить лише механічну фільтрацію, таким чином її природний мінеральний склад залишається незмінним, яким його створила природа.

Як забезпечується якість BONAQUA®?

На підприємстві «Кока-Кола Беверіджиз Україна» встановлено найсучасніше обладнання та використовуються передові технології розливу, труби свердловин вироблено з надміцних, стійких до корозії матеріалів. Кожна партія BONAQUA® проходить перевірку у відділі якості за 15 показниками. Крім того, вода на всіх ступенях виробництва, починаючи із води у свердловинах, періодично моніториться за 300 показниками безпеки.
BONAQUA® повністю відповідає жорстким вимогам Системи якості компанії «Кока-Кола», яка висуває однакові вимоги та норми до своєї продукції в усіх 206 країнах, де продаються напої компанії.

Як смакує BONAQUA®?

На думку першого у Європі водного cомельє Арно Штегувайта, BONAQUA® – це «...дотик шовковистої, ніжної вологи, що дарує відчуття свіжості та бадьорості».
 
«Благородний характер BONAQUA® можна описати як м’який і стриманий, що розкривається приємною свіжістю. Ця вода є прекрасним акомпанементом для різних ситуацій – щоденного вживання вдома чи на роботі...»

Звідки походить назва BONAQUA® і в яких країнах цей бренд сьогодні представлений?

Назва BONAQUA® складається з двох частин: «BON» – від франц. «добра», та «AQUA» – від лат. «вода». Вперше компанія «Кока-Кола» випустила воду від такою торговою маркою 1970 року в Австрії, а сьогодні вона представлена в усьому світі, зокрема в країнах Азії, Африки, Європи та Південної Америки. В Україні BONAQUA® вперше з’явилась 1999 року.
 
[1]У порівнянні з попередньою пляшкою.