Підшефні інтернати, які беруть участь у програмі розвитку молоді #YouthEmpowered, отримали десятки сучасних книжок від «Кока-Кола Беверіджиз Україна». Кошти на придбання книжок були частково зібрані під час благодійного аукціону та різдвяного ярмарку, які компанія влаштувала для співробітників напередодні новорічних свят.

Першими подарунки отримали вихованці Борзнянської спеціалізованої школи — інтернату у Чернігівській області. Співробітники компанії особисто презентували старшокласникам книги з розвитку лідерства, бізнес навичок та психології, а також провели мотиваційний тренінг для випускників і відзначили найактивніших учасників он-лайн навчання за програмою #YouthEmpowered. Далі книжки отримали й інші підшефні інтернати.

«Не витрачайте час на те, що вам не цікаво, обирайте те, що вам справді до вподоби й чим ви будете залюбки займатися у майбутньому і чим зароблятимете на життя. Не поступайте до вищого навчального закладу, скажімо, за компанію із другом», — порекомендував директор філії «Кока-Кола Беверіджиз Україна» Дмитро Онищук.

Загалом до бібліотечних фондів інтернатів компанія передала 530 книжок, що стануть у нагоді молодим людям, які закінчують школу і вступають у доросле життя.

Саме професійний розвиток молодшого покоління — один із пріоритетів для компанії, і чотири роки тому спільно з громадською спілкою «Освіторія» компанія запустила освітню програму розвитку молоді #YouthEmpowered. Вона допомагає підготувати учнів 10-11 класів до зовнішнього незалежного оцінювання і вступу у вищі навчальні заклади.

За результатами минулого навчального року, 85% випускників з 14 інтернатів, де працювала програма, вступили до вишів, а профорієнтація за тестом «Magellano університет» допомогла обрати професію 65% учнів.

Нагадаємо, що цього навчального року проект #YouthEmpowered охоплює 15 інтернатів у 9 областях України, де навчається понад 1200 старшокласників.