Зараз є стільки чудових способів позбутись надлишку енергії, який з’являється від довгого сидіння на уроках, парах чи в офісі! Ранкові або вечірні пробіжки, спортзал, інтерактивні ігри та квести, танцмайданчик – вибір тільки за тобою.

А знаєш, що буде, якщо всі ці круті активності об’єднати в одному місці, а на додачу запросити брейкерів – універсальних солдатів сучасної культури і додати вогню енергетичного напою «Burn»?

Так-так, мова йде саме про Burn Battle School – міжнародний чемпіонат з брейк-дансу, який проходить в Україні вже сьомий рік поспіль.

Перший чемпіонат відбувся 2006 року у форматі брейк-данс вечірки. Але вже наступного року отримав почесне місце серед найяскравіших культурних фестивалів України і поступово став подією міжнародного рівня.

2010 року чемпіонат проходив у оновленому форматі вечірок і джемів та мав назву Battle School Jams, а наступного року Battle School вже вийшов на світовий рівень.

Burn Battle School складається з двох етапів:

- Промо-тури Україною – це семигодинні локальні заходи, під час яких проводяться танцювальні майстер-класи від легендарних бі-боїв з усього світу, розповіді про школи баттлу. На них можна також показати себе і свій рівень і навіть влаштувати баттл з гуру брейку;

- Власне чемпіонат, на якому змагаються кращі брейк-данс команди світу. Він триває два дні, і його програма включає командні баттли 4х4, баттли 1 на 1 серед хлопців, дівчат та дітей, а також майстер-класи, вечірки та обов’язкову афтепаті.

Третій рік поспіль міжнародний чемпіонат світу з брейк-дансу Burn Battle School проходить в Києві. У ньому беруть участь найкращі бі-бої з усіх куточків світу: США, Азії, Європи та СНД.

Результати Burn Battle School 2013:

  • 1x1kids - KILLA (UKRAINE)
  • 1x1b-girls - KIM (UKRAINE)
  • 1x1b-boys - Zhyk (RUSSIA)
  • 4x4 CREW - PREDATORZ (RUSSIA)

Burn Battle School 2013

Burn Battle School – це неймовірна атмосфера, у якій брейк-дансери з усього світу на декілька днів стають однією великою сім’єю. Наше головне завдання – створити захід, на якому кожен зможе максимально розкрити себе, зануритися в атмосферу справжнього хіп-хопу і стати частиною історії розквіту культури брейк-дансу в Україні. І поки що ми бездоганно його виконуємо.

В житті варто бути сміливим і оригінальним – інакше тобі не буде про що розповідати дітям та онукам. Твоє життя – це твій особистий челлендж. Покажи, на що ти здатен, прояви себе, надихай інших своїм прикладом!

Чекаємо тебе на Burn Battle School 2014, друже!