Звісно, Coca-Cola у першу чергу асоціюється з Різдвом — Санта, караван, полярні ведмеді та все інше. Але без Дня всіх закоханих теж не обійшлося.

Ще у 1889 році Coca-Cola випустила календарі, приурочені до Дня святого Валентина, а в архівах компанії можна знайти святкові листівки, датовані ще 1926 роком.

Ось тут можна переглянути цілу підбірку вінтажної реклами Coca-Cola до 14 лютого.

«Якісна реклама завжди відображає навколишній світ в момент її створення. Це немов дзеркало, піднесене до суспільства – в ньому легко побачити моду тих часів, культуру, популярну музику», —  каже Тед Раян, архіваріус Coca-Cola. — «День святого Валентина теж має свою особливу історію, створену Coca-Cola».

Coca-Cola провела безліч рекламних кампаній, приурочених до свята 14 лютого. У 1973 році Coca-Cola запропонувала концепцію Buy Someone You Love A Coke у продовження кампанії, запущеної на телебаченні ще у 1971 році. Вона закликала до «любові та гармонії».

До речі, у багатьох роликах Coca-Cola, навіть тих, які не мали жодного стосунку до Дня святого Валентина, можна побачити закохані пари з напоєм.

З більш пізніх роликів можна виділити романтичне відео Happiness is in the Air 2012 року. Із спеціально обладнаного майданчика до великого міста летять червоні повітряні кульки з банками Coca-Cola — закохані пари отримують несподівані подарунки прямо з неба!

До Дня святого Валентина у 2012 році Coca-Cola Турція запустила активацію Love Machine. На апарат з Coca-Cola встановили приховану камеру. Ідея полягала в тому, що закохані пари могли отримати Coca-Cola безкоштовно, якщо засвідчували своє кохання міцним поцілунком у торговому центрі в серці Стамбула.

І на завершення тримайте валентинку від Coca-Cola Journey!