Коли твої друзі поруч, кожна емоція триває довше і стає набагато яскравішою: вечірки – найкрутіші, напої – божественні, а подорожі – легендарні. А для того щоб навіть будні засяяли новими кольорами, маємо дещо особливе ;)
Дружба перевіряється не тільки кількістю складних ситуацій, через які ви пройшли разом, але й вмінням працювати у команді. Наприклад, для отримання двох банок прохолодної Coca-Cola за ціною однієї у спеціальній Машині Дружби потрібно було виконати акробатичний трюк.
Хоча баскетболісти могли впоратися з цим завданням самостійно :)


Знайти друзів легше, ніж ти думаєш! Достатньо просто придумати влучну першу фразу або набратися хоробрості підійти і сказати «привіт!» Якщо все це ще здається нереальним – на допомогу приходять  чарівні пляшки дружби від Coca-Cola ;)

Одна з найприємніших складових дружби – це обійми. До речі, вчені довели, що всього 8 обіймів щодня зміцнюють імунітет і є чудовою профілактикою депресії. «Обіймайтеся більше!» – каже нам автомат з прохолодним напоєм :)

Друзі завжди підтримають тебе у будь-якій ситуації, навіть якщо ця ситуація дуже складна, як у Індії та Пакистані. Та навіть за повної відсутності зв'язку між цими територіями, сучасні технології та Coca-Cola дозволили перекинути місточки дружби через кордон і подарувати щастя близьким.

Попереду ще багато чудових проектів, на які нас надихаєте ви, друзі!
Слідкуйте за новинами ;)