Саме в моменти святкування, а особливо Нового року та Різдва, ми усі творимо добро: даруємо порадунки, вітаємо рідних та друзів, створюємо свята.
Наша країна та наші люди відновлюють традиції добра і свята, а в такі моменти важливо пам’ятати про всіх і дарувати це свято кожному. Так ми будуємо традиції інклюзивного суспільства. Словник Longman тлумачить англійське слово "inclusive" як таке, що включає "широку різноманітність людей". Тому гуманітарна політика має максимально враховувати інтереси всіх громадян України.
І ось такі перші традиції зароджуються в Києві.  Подивіться цей сюжет. Що ви бачете? Що відчуваєте? Ми сльози і безмежне щастя.

Вчора, 23 грудня 2015 року о 13:00 на Софійській площі відбулося новорічне свято для дітей. Певно не вірно вказувати саме яких дітей. Це були діти, для яких Київська міська державна адміністрація вперше провела такий захід. Зазвичай свята влаштовували у приміщенні, однак цього року близько 500 дітей, якими опікуються соціальні служби, благодійні фонди та громадські організації, приїхали спеціальним транспортом до найвищої Новорічної ялинки країни.
kids
Автор зображення: Сергій Тушинський, газета "ФАКТИ"

Ми усі разом бавилися, милувалися мімами і клоунами, вітали Святого Миколая та дивились Рідзвяне дійство у виконанні професійних акторів Київського муніципального академічного театру ляльок.
mim
Автор зображення: Сергій Тушинський, газета "ФАКТИ"

Ну і звичайно роздавали подарунки та смакували Coca-Cola, фотографувалися з медведиком, адже цього року Coca-Cola — офіційний партнер Новорічних та Різдвяних свят у місті Києві. Якщо ви до 8 січня завітаєте до ялинки на Софійській площі, то зможете зробити яскраво червоні знімки і побачити свої щасливі обличчя на величезному екрані.

polarbear
Автор зображення: Сергій Тушинський, газета "ФАКТИ"

Але головне, що традиція створена. Діти щасливо посміхались на камеру, а ми відчували тепло і радість на серці, попри повну відсутність снігу та морозу.
happykids
Ганна Стростенко, Заступник голови Київської міської державної адміністрації, Діана Попова, директор департаменту культури КМДА, Ольга Руднєва, директор Фонду АнтиСнід Олени Пінчук, Ольга Чумак, Олеся Жулинська, медведик і ельфи (Комапнія Coca-Cola), діти і дорослі.


Щастя і гарного Нового року. І наше величезне везіння, що ми маємо таких друзів-партнерів як Київська міська державна адміністрація і зокрема, відділ культури Київської міської державної адміністрації і Фонд АнтиСнід Олени Пінчук. Гуртом будь-яку традицію легко створити