До дня Святого Миколая компанія Кока-Кола спільно з «Мистецьким Арсеналом» зробили справжній подарунок — організували мандрівку до Києва для 40 вихованців центру соціальної реабілітації дітей-сиріт «Смарагдове місто».
Діти потрапили у казкову атмосферу різдвяного ярмарку в «Мистецькому Арсеналі». Там юні відвідувачі долучилися до заходу «Відпусти бажання», де могли написати свою мрію на аркуші, вкласти його у пляшку і всім серцем повірити у її здійснення.  Адже, якщо віриш щиро, бажання обов'язково здійсниться!
Kids_bottles

Ще одним сюрпризом стала екскурсія у музей Кока-Коли, де вони на власні очі побачили секретний процес приготування відомого напою.
happy_kids

Під час екскурсії, до дітей приєднався генеральний директор Константінос Спанудіс, який привітав дітлахів зі святами та побажав їм миру, добра і здійснення заповітних мрій.
Konstantinos_Spanudis

А напередодні Нового року компанія Кока-Кола за підтримки благодійного фонду «Благомай» зібрала та передала подарунки «Смарагдовому місту».
presents

Компанія подарувала вихованцям дитячого центру тренажери для 4-х спортивних кімнат та місячний запас соків. А подарунки доставила чарівна вантажівка Кока-Кола! :)
magic

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до організації святкових заходів для дітей! Адже у цей непростий час, вони, як ніхто, потребують нашої підтримки, любові та тепла.