Всередині кожної пляшки «Coca-Cola» - історія компанії, що розуміє неоціненну роль води в житті людини, відноситься з турботою до найважливішого із глобальних ресурсів і активно працює над його збереженням у всьому світі. 

Чистота і загальнодоступність води – два основних принципи здоров’я суспільства. Вода є вирішальним фактором для збереження цілісності екосистем і економічного процвітання, а також це вкрай важлива складова нашого бізнесу. Адже вода – це основний інгредієнт усіх наших напоїв, центральний елемент усіх виробничих процесів компанії та необхідна умова для вирощування сільськогосподарської продукції, яку пізніше ми використовуємо в якості інгредієнтів для наших напоїв. 

Компанія «Кока-Кола Україна» усвідомлює роль води та водойм у житті людей, тому активно підтримує проекти, спрямовані на їхнє збереження та раціональне використання. 

Серед морів нашої планети Чорне море – особливе. Це внутрішнє море, яке є притулком мільйонів живих організмів.

Турбота про море – це турбота тих, хто живе на його березі

Чорноморська скринька

Однією з ініціатив, реалізованих компанією «Кока-Кола Україна», є шкільний освітній проект «Чорноморська скринька». 

«Чорноморська Скринька» - це інноваційний навчальний комплект, до якого входять інтерактивні пізнавальні матеріали, посібник для вчителя, плакати, буклет та ігри, пов'язані з Чорним морем і його мешканцями. 

Цей навчальний комплект ґрунтується на ідеї, що вирішення проблем Чорного моря значною мірою залежить від обізнаності дітей – майбутніх лідерів –  в екологічних питаннях. 

Протягом 2012 року понад 1400 наборів «Чорноморських скриньок» було розповсюджено в більш ніж 900 школах причорноморських регіонів України – Миколаївщині, Одещині, Херсонщині, Криму. 

Разом із розповсюдженням навчальної інформації проводилися семінари, факультативні заняття, інтерактивні заходи для школярів. 

Хвилі на воді – це пульс кожного з нас

BSB_pupils

Навчати дітей новому легше, якщо робити це цікаво, адже навколишній світ найкраще пізнається в інтерактивних іграх і захопливих оригінальних завданнях. 

Навчальний курс проводився на стику краєзнавства, біології, культурології та мовознавства, тому завдяки «Чорноморській скриньці» школярі значно більше дізналися про південний регіон України, його природничі ресурси, проблеми забруднення навколишнього середовища, охорони флори та фауни, а також про необхідність берегти кожну краплину води. 

За допомогою проекту було охоплено понад 50 000 учнів українських шкіл, а також багато вчителів регіону, які пройшли відповідну підготовку для викладання матеріалу. 

Проект призначений для використання в країнах чорноморського узбережжя. Так, «Чорноморська скринька» вже діє в Україні, Росії, Туреччині. Незабаром її запустять у Румунії, Болгарії та Грузії. Коли школярі стануть дорослими, то стануть носіями однакових цінностей, краще розумітимуть один одного, а також усвідомлюватимуть важливість порятунку Чорного моря. 

З повною версією посібника «Чорноморська скринька», підготовленого Програмою Розвитку ООН у партнерстві з компанією «Кока-Кола Україна», можна ознайомитися за наступним посиланням: http://www.undp.crimea.ua/img/content/Black_Sea_Book.pdf