Цілий рік ми робили цікаві проекти, досягали ключових показників – чи то поставлених компанією, чи то самими собі. І ось наприкінці року Миколай розсуджує – кому різочки, а кому подаруночки.

Щоб задобрити Миколая, наша родина щороку випікає «миколайчики» –  печиво (віримо, що смачне:). Найпершим це печиво має скуштувати Миколай вночі, коли приходить до хати, а ще запити його молоком, яке чемна родина лишає на підвіконні. Тож вчора ми «парились», готуючи печиво. А допомагала нам у цьому, як і кожного року, Дарія Цвєк – давня відома українська кулінарка.   

Її книжечка з’явилась в нашій родині давно і дає круті підказки.

Фото: Гай Арош

Отож, кожного року печемо наші «миколайчики» і, здавалося б, нічого не змінюється: та сама книжка, ті самі інгредієнти, той самий рецепт…. Але насправді змінюється, бо печуть дві господині – мала і старша. Так от, кожного року мала стає все старшою і забирає на себе все більше і більше роботи у приготуванні печива.

Кілька років тому вона лише читала рецепт та шукала інгредієнти по квартирі; потім, через рік, мала вже почала підбирати і змішувати інгредієнти самостійно, а вже цього року взяла на себе ще й замішування тіста та вирізання (зауважте, без формочки) фігурки і викладання на листочок до випікання. Тож вірю, що наш родинний Миколай був втішений!

Якщо ви не випікали «миколайчики» цього року, візьміть собі на примітку книжку Дарії Цвєк і подивіться на нашу авторську роботу – вона не є фабрично досконалою, зате дві господині вклали туди свою душу і найтепліші побажання.

Christmas cookies angel

А ось і сам рецепт, взятий із книжки Дарії «Малятам і батькам» видавництва Строго Лева:

Потрібно для тіста:

4 склянки борошна
150 г маргарину
1 склянка цукру
½ склянки меду
2 жовтки
1 ціле яйце
1 чайна ложка цинамону (кориці)
1-2 мелені гвоздички
1 чайна ложка соди
Кілька столових ложок чорної кави або сметани

Для помадки:

Склянка цукру-пудри
Білок
Сік з цитрини
Чайна ложечка масла
Ванілін

Приготування:

До просіяного з содою та спеціями борошна додайте втертий на грубій терці маргарин, цукор, жовтки, яйце, розтоплений мед. Усі продукти січіть ножем до утворення однорідної маси, підливаючи каву чи сметану – тісто має бути такої густоти, як на вареники. Місіть його довго, щоб набуло еластичності.

Готове тісто розкачайте на корж товщиною в 1 сантиметр.

Витніть з цупкого паперу силует «миколайки» чи янгола – це буде трафарет для вирізання.

Готове печиво розкладіть на змащений жиром лист, а зверху змажте білком.

Обережно випікайте при температурі 190-200, стежачи, щоб не пересушити.

Для приготування помадки змішайте цукрову пудру з білком та всім іншім. Частину помадки можна також зафарбувати соком буряка чи кондитерською фарбою. Помадку викладіть у паперовий ріжок та намалюйте на вже готових медівниках необхідний силует. І насолоджуйтесь!

Також пропонуємо спробувати приготувати ще кілька варіантів святкового печива – імбирне та з Coca-Cola.