Нещодавно ми писали про новий унікальний 3D- банер Coca-Cola на Таймс -Сквер. Він складається зі 1760 незалежних світлодіодних екранів та дійсно вражає.

Але чи знали ви, що банер Coca-Cola знаходиться на Таймс-Сквер, що вважається епіцентром зовнішньої реклами у світі, уже протягом 97 років? Майже сторіччя перехрестя Мангетенну забезпечує Coca-Cola ідеальним місцем, де щороку збирається близько 40 мільйонів людей з усього світу.

Наша безперервна присутність на Таймс-Сквер вважається однією з найдовших історій зовнішньої реклами у світі, і це одна з причин, чому саме це перехрестя має репутацію цілодобового маркету.

Рекламний щит Coca-Cola на Таймс-Сквер змінювався та розвивався протягом багатьох років. Наш перший рекламний банер був встановлений у 1920 році на вершині будівлі Бріл. Через три роки до нього додалося неонове освітлення. Там було написано "Пийте Coca-Cola, смачну та освіжаючу", і це був другий за величиною електричний щит на той час у всьому світі.

У 1932 році знак Coca-Cola перемістився на 47-у вулицю. У 40-х і 50-х роках реклама містила три повідомлення, перш ніж у 60-х роках з’явилася спрощена реклама зі слоганом "Пауза, що освіжає".

У 1991 році 3 мільйонів доларів США коштувала реклама з найбільшою пляшкою Coca-Cola. Це був єдиний рекламний щит на Таймс-Скер, помітний цілодобово. 12 тисяч неонових та ламп розжарювання працювали, щоб створювати нічне видовище.

У 2004 році його замінили на високотехнологічну 3D-рекламу, що складалася із 32 світлодіодних екранів, які передавали різноманітну цифрову графіку. Щоб відзначити 100-річчя Таймс-Сквер та ботлера Coca-Cola в Нью-Йорку, цей знак містив трихвилинне відео із зображеннями Нью-Йорка та Coca-Cola за останні 80 років.

І ось, тепер тут новий інноваційний рекламний щит!