Компанія та її партнери відновили приблизно 94% обсягу продажів 2014 року; наразі Coca-Cola працює над тим, щоб бути першою компанією, яка виготовляє продукти харчування та напої, повністю відновлюючи весь водний ресурс, який використовує.
Стокгольм, 25 серпня 2015 року - компанія Coca-Cola та її партнери оголосили, що вони знаходяться на шляху до досягнення своєї мети – досягти повного відновлення водних ресурсів, що вони використовують, до кінця 2015 року. Проект відновлення води, заснований Coca-Cola, на сьогоднішній день дозволив відновити 94% води, використаної  у виробництві у 2014 році. З 2004 року Coca-Cola відновила приблизно 153 мільярда літрів води в рамках проектів 209 громад у 61 країні.
Coca-Cola відновила приблизно 127 мільярдів літрів води, використаної в її виробничих процесах шляхом очищення стічних вод в 2014 році. Це відкриває перед Coca-Cola перспективу стати  першою глобальною продуктовою компанією, яка відновлюватиме весь об’єм використаної води.
«Немає більш цінного ресурсу ніж вода для життя і здоров'я наших глобальних екосистем. Як споживач води, система Coca-Cola має особливу відповідальність і має захищати цей загальний ресурс. Ось чому ми ставимо дедлайн бажаної мети до 2020 року,» сказав Мухтар Кент, головний виконавчий директор The Coca-Cola Company. «У той час як ми домоглися значного прогресу у втіленні цієї мети в реальність, ми більш ніж коли-небудь рішуче налаштовані відновлювати всю води, яку ми використовуємо. І ми будемо продовжувати робити це після того, як досягнемо 100% відтворення».
Це цілком можливо для компанії – віддати назад природі еквівалентний об’єм використаної води. А реально це завдяки проектам відновлення, підвищенню ефективності використання води на своїх заводах і поверненню води до вододілів і муніципалітетів шляхом очищення. Частина уваги зосереджена на суспільних проектах. Кожен проект працює в напрямку чітко визначених цілей, таких як забезпечення або поліпшення доступу до безпечної питної води та санітарія, захист водозбірних басейнів, підтримка збереження води та підвищення рівню інформованості про критичні питання місцевого водопостачання.
water

Після того, як проекти запускаються, компанія та її партнери працюють над тим, щоб забезпечувати стійкість цих проектів всередині громад протягом довгого часу. Всі зусилля, і у старих, і у нових проектах збалансовують додатковий обсяг використовуваної води, так як продажі Coca-Cola продовжують зростати щороку.
«Все більше і більше компаній визнають, що варто враховувати фактор природи в процесі прийняття рішень, більш того – це є розумною бізнес-стратегією. Прихильність компанії Coca-Cola до збереження водних ресурсів підкреслює, що інвестиції в природу можуть призвести до дуже позитивних результатів для бізнесу та місцевих громад,» сказав Марк Терцек, президент і генеральний директор The Nature Conservancy (TNC). «TNC пишається співпрацею з Coca-Cola і вітає компанію та її партнерів зі значними досягненнями у їх діяльності».
family

TNC був партнером у розробці методів кількісної оцінки зусиль відновлення води Coca-Cola. Методологія розрахунку також була предметом наукового огляду технічної експертизи, що перевіряла ефективність загальноприйнятих методів і їх точність для вищенаведеної мети. Проекти переглядаються щорічно і оцінюються за допомогою цієї методики. Огляд кожного проекту та їх відповідне значення входить в звіт компанії за 2015 рік, підготовлений LimnoTech і перевірений Deloitte.
Coca-Cola співпрацює з багатьма фондами, організаціями та місцевими органами влади, щоб надати доступ до чистої питної води приблизно 6 мільйонам африканців до 2020 року. Всі ці компанії працюють разом, щоб поліпшити доступ до безпечної води для більш ніж 1 мільйону людей у Східній Європі і на Близькому Сході через проекти, орієнтовані на відновлення води, стале сільське господарство, поліпшення інфраструктури. Компанії наголошують на необхідності водної політики.
Greg
Грег Кох, директор управління водними ресурсами Coca-Cola, говорить в Стокгольмі на World Water Week з представниками WWF і WaterAid про необхідність інтеграції для досягнення цілей з відновлення водних ресурсів.


Coca-Cola Company є найбільшою у світі компанією, що виготовляє більш ніж 500 найменувань газованих і не газованих  освіжаючих напоїв. Компанія орієнтована на ініціативи, які зменшують вплив на навколишнє середовище, підтримують активний, здоровий спосіб життя, створюють безпечні умови роботи для партнерів і підвищують економічний розвиток громад. 
До речі, в Україні компанія «Кока-Кола Україна», Міністерство екології та природних ресурсів України і громадська організація «Українське товариство охорони птахів» підписали тристоронній Меморандум про об’єднання своїх зусиль, аби відновити водойми та природнє навколишнє середовище півдня України. Проект розпочали на території природного заповідника Бієнкові плавні (Кінбурнський півостров на межі Миколаївської та Херсонської областей), де за попередніми даними вже відновлено понад 2,5 млн м3 води.
Більш детально у цій статті.