Пошук ідеальної роботи в наші дні − це набагато більше, ніж заповнення анкети. Зараз значно важливішою є майстерність налагодження ділових контактів.

Тому представники ради директорів Coca-Cola Foundation діляться з молоддю деякими інсайтами та радять, як справити гарне враження та поліпшити процес робочої взаємодії.

Хоча нетворкінг вимагає певної стратегії, не сприймайте його як гру, в якій треба потиснути якомога більше рук, відправити найбільше резюме та назбирати безліч візитних карток. Замість цього думайте про нетворкінг як про побудову стосунків. Продемонструйте на співбесіді, що ви дізналися про компанію, висловість зацікавленість у подальшому навчанні, коротко розкажіть про свій бэкграунд та навички, які можуть бути цінними.

Вибудовуйте свою власну мережу контактів, думаючи про зв’язки, що будуть корисними для вас. Крім нинішніх і колишніх колег та керівників, сусідів, колишніх клієнтів, батьків друзів і друзів батьків, у вас можуть бути якісь несподівані контакти. Проведіть час у соціальних мережах, вивчіть, кого б ви могли знати.

Зробіть своє власне дослідження про компанію, в якій зібралися працювати. Воно може фокусуватися на тій конкретній посаді, що вас цікавить, або на загальній інформації про тенденції в певній сфері.

Не перекладайте всю роботу на іншу людину, змушуючи її розповідати всі подробиці про організацію. Замість того, щоб запитувати “Що ви можете мені розповісти про цю посаду?”, запитайте щось на зразок “Як ця посада вписується у п’ятирічний план по зростанню ринку...”. Це справить хороше враження й покаже, що ви розумієтесь на предметі та цілеспрямовані.

Починайте, враховуючи кінцеву мету. Зробивши дослідження перед зустріччю, дозвольте співрозмовнику вести розмову та відповідати на ваші ретельно продумані запитання. У підсумку подякуйте співрозмовнику за виділений час, скажіть щось на зразок “Здається, це чудова можливість, і я думаю, що мої уміння та мій попередній досвід знадобляться мені в новій ролі”. Висловіть сподівання на наступну зустріч.

Звичайно, перше враження важливе, але наступні дії можуть справити навіть сильніше та довготриваліше враження. Відправте короткого листа після розмови, подякувавши за зустріч. У цьому листі ви також можете зазначити ті позиції чи галузі, які теж могли би вам підійти, якщо з цією не складеться.

Практикуйтеся, особливо якщо процес спілкування змушує вас хвилюватися та ви не природжений оратор. На зустрічах, на вечірках, навіть в очікуванні ліфта вітайтеся з людьми, пропонуйте їм міцне (але не надто) рукостискання, представляйтеся.

Майте запас історій, якими ви можете поділитися. Вчиться відповідати на питання більш глибоко та трохи детальніше. Наприклад, якщо хтось зробив комплімент стосовно того, що на вас вдягнуто, підіть трохи далі звичайного “Дякую”. Розкажіть, наприклад, хто подарував вам цю річ чи де ви її купили.

Розглядайте такі вправи як тренування, спрямовані на побудову конкретного м’яза − чим більше ви практикуєтесь, тим легше це робити далі.