Результати 19-го Міжнародного дегустаційного конкурсу пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод було оголошено 26 серпня 2016 року. «Кока-Кола Беверіджиз Україна» отримала Гран-прі, три золоті, дві срібні медалі, а також, головну нагороду конкурсу «Бурштинову зірку».

«Кока-Кола Беверіджиз Україна» другий рік поспіль отримує «Бурштинову зірку», і це вперше в історії конкурсу, коли одна компанія отримує цю престижну нагороду двічі. Цього року компанія нагороджена за найвищий в Україні приріст обсягів виробництва безалкогольних напоїв за результатами 2015 року.

Конкурс проводиться щорічно під егідою галузевої компанії «Укрпиво», що об’єднує українських та міжнародних виробників пива, солоду та безалкогольних напоїв. Вибір переможців відбувається шляхом «сліпої» дегустації, коли члени міжнародного журі здійснюють оцінку напоїв за цілою низкою критеріїв: зовнішній вигляд, смак, колір, аромат і консистенція.

«Ми пишаємось тим, що другий рік поспіль нашу компанію визнано лідером безалкогольної галузі в Україні. Ми вдячні організаторам конкурсу і журі за їхню професійну роботу, а споживачам – за щоденний вибір. Це дає нам натхнення та енергію якнайкраще робити свою справу та забезпечувати споживачів високоякісними напоями», – підкреслив під час церемонії нагородження Андрій Бублик, Директор із зв’язків з державними установами та комунікацій «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» в Україні та Молдові.

Про «Кока-Кола Беверіджиз Україна»

«Кока-Кола Беверіджиз Україна» — лідер українського ринку безалкогольних напоїв, офіційний ботлер The Coca-Cola Company. «Кока-Кола Беверіджиз Україна» виробляє широкий вибір безалкогольних напоїв у різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода, енергетичні напої та холодні чаї. Компанія дотримується принципів сталого розвитку з метою створення цінностей для свого бізнесу і для суспільства. Ця політика передбачає задоволення потреб споживачів у виборі безалкогольних напоїв, заохочення відкритих робочих стосунків, ведення бізнесу в умовах дбайливого ставлення до навколишнього середовища та здійснення вагомих внесків у соціально-економічний розвиток місцевих громад. Для отримання більш детальної інформації завітайте на www.coca-colahellenic.com.ua.

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!