Інститут маркетингу харчових продуктів (FMI) нещодавно відзначив голову правління компанії Coca-Cola Мухтара Кента премією Вільяма Альберса за його відданість торговим відносинам та обслуговуванню споживачів. FMI віддала честь Кенту за довгостроковий розвиток компанії Coca-Cola, змінивши свою глобальну систему розливу та розширивши портфель напоїв брендів.

Кент вірить, що довготривала сильна сторона системи Coca-Cola полягає в інтенсивній співпраці між компанією та її франчайзинговими партнерами по всьому світу. Він також цінує особисті відносини.

 «Лідерство починається з встановленого бачення росту, а потім залучення правильних людей і організацій для здійснення цього бачення», - сказав Кент. «Зміцнення партнерських відносин для довгострокової співпраці завжди було одним із моїх найвищих пріоритетів».

FMI також відзначив Ерна Шермана, який нещодавно звільнився з посади віце-президента з питань роздрібної торгівлі, за його роль у нагляді за відносинами компанії з основними промисловими асоціаціями та роботою двох дослідницьких рад Coca-Cola Retailing Research.

Ці відзнаки були вручено в рамках FMI 2019 Executive Leadership Awards. FMI представляє роздрібних та оптових торговців продуктів харчування та розробляє та пропагує політику, програми та форуми, що підтримують своїх членів, своїх клієнтів та партнерів-постачальників, та інших зацікавлених сторін галузі.