DIESEL та Coca-Cola об'єднали зусилля, щоб створити лімітовану колекцію (Re)Collection. Унікальна лінійка яскравого провокаційного одягу частково виготовлена з перероблених матеріалів. Вся колекція доступна онлайн.

Асортимент одягу, представлений в концепт-сторах бренду цієї осені, створений з використанням перероблених пластикових пляшок та бавовни. Саме ці матеріали стали основою для розробки свіжої сучасної інтерпретації повсякденного одягу DIESEL у естетичному поєднанні з логотипом Coca-Cola. Метою співпраці двох брендів стало прагнення підвищити обізнаність суспільства щодо цінності переробки всіх матеріалів, виготовлених з використанням ПЕТ-сировини.

Щоб продемонструвати цінність переробки відданим покупцям та трендсеттерам по всьому світу, колекція (Re)Collection DIESEL x Coca-Cola буде доступна виключно в онлайн-магазинах. І кожен бажаючий, починаючи з 27 вересня, може зайти на сайт бренду, сканувати логотип переробки і отримати доступ до прихованої сторінки на сайті DIESEL.com, де зможе придбати речі з колекції.

Презентація колекції (Re)Collection двох світових брендів відбулася у всесвітньо відомому оновленому магазині «Галерея Лафайет» в Парижі. Ця подія пройшла під час Паризького тижня моди. На урочистому заході, під час демонстрації колекції, організатори заходу змогли ще раз нагадати численній публіці про цінність переробки. Після запуску колекції в Парижі запланована низка івентів в інших містах по всьому світу, включаючи Лондон, Берлін, Мілан, Токіо, Шанхай, Пекін, Амстердам, Нью-Йорк.

Про колекцію (Re)Collection  DIESEL x Coca-Cola

Колекція (Re)Collection  включає 12 предметів всесезонного одягу. У джинсову лінійку входить куртка унісекс, прикрашена червоною стрічкою з логотипами Coca-Cola, яку можна комбінувати з джинсами або жіночими шортами.

Чорний трикотажний костюм, що звужується донизу, представлений з грайливими акцентами — контрастними червоними логотипами Coca-Cola та зав’язками. В колекції (Re)Collection є лінійка одягу преміум-класу, а саме: толстовки з капюшоном та футболки. Всі вони доступні в різних кольорах, включаючи чорний, синій, сірий меланж і білий, а також в’язана шапка в чорному і білому кольорах.

У колекції також є чоловічі плавки в класичному чорному кольорі з поясом на зав'язці та жіночий купальник у чорному та білому варіантах, на яких зображено логотип DIESEL x Coca-Cola.

Мішель Мурхед, віце-президент з глобального ліцензування та роздрібної торгівлі компанії Coca-Cola, пояснила: «Ми раді співпрацювати з DIESEL у цій колекції. Лінійка (Re)Collection  не тільки розповідає суспільству про важливість переробки дуже доступним способом, а саме демонструючи модні вироби, створені з вторинних матеріалів. Це також одяг, який відзначає індивідуальність».

Колекція поєднала ДНК Coca-Cola та DIESEL — з метою створити щось особливе. Coca-Cola відома тим, що прагне унікальності та інклюзивності, в той час як DIESEL провокує свою аудиторію іронією, сміливістю та здатністю кидати виклик повсякденності. Обидва бренди об’єдналися у колаборації для відзначення своїх виняткових особливостей та знакових продуктів, які вони випускають.

Ренцо Россо, засновник DIESEL, сказав: «Як лідер в індустрії джинсової та повсякденної моди, DIESEL завжди був відомий як новатор у цій галузі. Колекція (Re)Collection — це співпраця між двома автентичними та знаковими брендами, які одночасно намагаються бути відповідальними у бізнесі. Натхнені нашим баченням майбутнього, ми співпрацюємо з Coca-Cola для пошуку та впровадження нових методів створення тканин. І одночасно ми ставимо перед собою завдання включити вторинні матеріали в наші подальші колекції одягу».