Сталий розвиток  це не щось нове в компанії Coca-Cola. Її зусилля по забезпеченню стабільності охоплюють широке коло питань: вода, жінки, добробут громад, екологічна упаковка, захист клімату, права людей, а також розвиток сільського господарства.

Такі напрямки стали невід'ємною частиною роботи компанії за останні 100 років. Незважаючи на те, що існує безліч проектів та ініціатив із забезпечення сталого розвитку, є моменти в історії, які можна назвати переломними. Розповідаємо про них:

1917 рік

Компанія Coca-Cola розпочала співпрацю з "Червоним хрестом", стартувавши програми під час Першої світової війни. Це партнерство залишається важливим і на сьогодні, завдяки ньому компанія бере участь у ліквідації наслідків стихійних лих.

1935 рік

Леті Пат Еванс увійшла до складу Ради директорів як перша жінка в лідерській команді компанії.

1963 рік

Компанія Coca-Cola випустила свій перший дієтичний напій Tab. До речі, деякі хіміки-жінки відіграли вирішальну роль у розробці Tab.

1966 рік

Компанія Coca-Cola ініціювала проект, що мав на меті разом з міжнародною командою вчених та харчових технологів знайти шляхи вирішення "білкового розриву". Тобто, забезпечити споживачів легкими та багатими білками напоями. Цей проект призвів до запуску брендів Saci, Sanson і Taí — трьох багатих білком енергетичних напоїв, розроблених в Латинській Америці. Для виробництва використовували місцеві інгредієнти, такі як соєві продукти та сироватці.

1984 рік

Був заснований Фонд Кока-Кола. Компанія Coca-Cola зобов'язується щорічно відшкодовувати 1% свого доходу за попередній рік через фонд. Фонд обслуговує три пріоритетні напрямки: жінки, вода та добробут.

2001 рік

Компанія Coca-Cola створила Фонд Coca-Cola Africa, що працював над профілактикою та лікуванням ВІЛ/СНІДу в Африці. З моменту свого заснування Фонд Coca-Cola Africa Foundation розпочав численні проекти та ініціативи по всій Африці.

2007 рік

Компанія Coca-Cola оголосила про партнерство з Всесвітнім фондом дикої природи (WWF) для вирішення проблем, пов'язаних із збереженням прісної води. Це партнерство зосереджувалося на п'яти основних напрямках: збереження семи найважливіших прісноводних басейнів у світі, підвищення ефективності використання води в рамках діяльності компанії, зменшення викидів вуглецю компанією, сприяння сталому сільському господарству та підтримка глобального руху по збереженню води.

2009 рік 

Coca-Cola представила PlantBottle Packaging  першу в світі перероблювану ПЕТ-пляшку для напоїв, що на 30% складається з рослин. І зараз компанія Coca-Cola продовжує розробку екологічної упаковки. 

2010 рік

Компанія Coca-Cola запустила ініціативу 5by20. Метою цієї ініціативи є забезпечення економічного розширення можливостей для 5 мільйонів жінок-підприємців у всьому світі до 2020 року. Жінкам пропонується доступ до навчальних курсів з бізнесу, фінансових послуг, а також менторство

2013 рік

Створено перший Екоцентр, яким управляють місцеві жінки-підприємці. Це такий кіоск, що забезпечує людей питною водою, бездротовим зв'язоком та електроенергію, щоб стимулювати можливості для розвитку підприємницької діяльності. 100-й Екоентр був відкритий у 2016 році, проект продовжує зростати по всьому світу. Цей проект також став частинлю ініціативи 5by20, започаткованої в 2010 році.

Цілі компанії в цих напрямках продовжують зростати, а протягом останніх 5 років компанія Coca-Cola розпочала нові ініціативи та досягнула багатьох цілей, таких як досягнення цілі 100% -ного поповнення води на п'ять років достроково.