Coca-Cola впроваджує глобальну кавову платформу з потенціалом для майбутнього зростання та розширення.

The Coca-Cola Company оголосила про завершення процесу придбання компанії Costa Limited у Whitbread plc. Транзакцію на суму 4,9 млрд доларів США провели після схвалення регуляторних органів Європейського Союзу та Китаю.

Вперше про придбання було оголошено 31 серпня 2018 року.

Costa, яка працює в більш як 30 країнах, забезпечить компанії Coca-Cola значну частку в світовому кавовому бізнесі. Щороку в усьому світі сегмент кави зростає на 6%. Costa має масштабну платформу для багатьох форматів і каналів: від уже наявної системи вендингу Costa Express до можливостей презентувати готові до вживання продукти.

«Ми бачимо великі можливості для поєднання Costa й маркетингового досвіду та глобального охоплення Coca-Cola, — зазначив Джеймс Квінсі, генеральний директор компанії Coca-Cola. — Наше бачення полягає у використанні потужної платформи Costa для розширення нашого портфеля в категорії кави, що дедалі зростає».

«Ми зичимо нашим друзям і колегам у Costa всього найкращого для їхнього майбутнього успіху, — сказала Елісон Бріттан, виконавчий директор Whitbread. — Whitbread придбала Costa 23 роки тому, коли остання мала тільки 39 кав’ярень. Costa перетворилася на провідний міжнародний кавовий бренд, і Coca-Cola — саме той партнер, що виведе Costa на наступний етап розширювання».