Coca-Cola повернула собі перше місце в рейтингу Effie Index як найефективніший бренд 2019 року, випередивши свого головного конкурента. Це вже вп’яте, починаючи з 2011 року, коли Coca-Cola опиняється на першому місці престижного рейтингу Effie.

Рейтинги Effie Index 2019  був складений на основі кумулятивних результатів 46 національних, регіональних та багатонаціональних конкурсів Effie Awards за 2018 рік. Журі, яке складалося з галузевих експертів, оцінювало тематичні дослідження на основі того, як творчі ідеї вирішували виклики та завдання — і, зрештою, досягали результатів.

Всього в ньому брали участь 3 753 переможця і фіналіста Effie по всьому світу. На відміну, наприклад, від «Каннських Левів», де важлива тільки креативність реклами, Effie нагороджує проекти, в яких демонструється зростання ключових показників, таких як продажі та намір про покупку.

«Effie нагороджує ті рекламні кампанії, які демонструють і видатний креатив, і відмінні бізнес-результати, а також пов'язують те, що важливо як споживачам, так і брендам», — коментує Родольфо Ечеверріа, креативний віце-президент The Coca-Cola Company. «У Coca-Cola ми прагнемо створювати креативні кампанії, які об'єднують мистецтво та науку і, в кінцевому підсумку, зміцнюють наш бізнес і наші бренди».

Компанія Coca-Cola, яка з 2011 року очолювала щорічний індекс Effie п'ять разів, повернулася на перше місце за кількістю понад 60 переможних кампаній з усього світу. Coca-Cola також посіла третє місце за індексом найефективніших маркетологів, відстаючи лише від Unilever та Nestlé.