Coca-Cola – це не лише улюблений напій, але й соціально відповідальна компанія, котра дбайливо ставиться до своїх клієнтів, будує чесні та прозорі відносини з партнерами, а також вкладає значні ресурси в розвиток економіки України. Ми так вибудовуємо екосистему нашого бізнесу, щоб розвиватися і рости з тими, хто нас оточує. Так, на сьогодні в Україні Кока-Кола співпрацює із 87 000 вітчизняних магазинів і ресторанів, 1400 українських компаній є постачальниками товарів та послуг для нас.
 
В Системі Кока-Кола в Україні працює 1500 робітників, кожен з яких отримує можливість особистого та професійного розвитку. Завдяки кропіткій праці, високому професіоналізму наших працівників та високим внутрішнім вимогам у самій компанії до своїх напоїв продукція Coca-Cola відповідає найвищим стандартам якості. Українська компанія, що працює відповідно до українських та міжнародних стандартів!
 
У виробництві ми використовуємо лише екологічно безпечні, енергоефективні та ресурсозберігаючі технології.
 
Компанія Кока-Кола працює в Україні з 1992 року і за 24 роки інвестувала в економіку країни понад 400 мільйонів доларів. Лише за останній рік в Україні Компанією було сплачено 468 млн. гривень податків.
 
Ми пишаємося тим, що є частиною великої української родини. І хочемо показати, що ми як відповідальний корпоративний громадянин робимо все від нас залежне для покращення добробуту країни.
Ролик готувала та сама творча і знімальна група на чолі з креативним директором Олесею Драшкабою та режисером Романом Любим, знайома нам по роботі над відео про соціальні проекти «Coca-Cola. З любов’ю до України».

Coca-Cola. Відповідальний бізнес

Coca-Cola. Відповідальний бізнес

Тож запрошуємо вас заглянути не те що «за куліси», а на саму «кухню» знімального процесу. Тим більше, що основний «герой», чи то пак, «героїня» зйомок усім добре відома і легко впізнавана - пляшечка Соса-Cola

До «головного героя» прикута вся увага: і світло, і макіяж, і операторська робота)))
 
Студійні зйомки змінювалися зйомками на свіжому повітрі та навіть на природі. Правда, втрутилася негода: і замість кадрів сходу сонця в ролику з’являється яскрава полуденна спека. Так виглядав наш знімальний майданчик:

Coca-Cola. Відповідальний бізнес

Вивезли на природу і «головну героїню». Слід віддати їй належне: стійко перенесла і пряме сонце, і усі постановочні приготування знімальної групи. 

Coca-Cola. Відповідальний бізнес

Інші ролі зіграли як співробітники компанії, так і професійні актори. Спробуйте відрізніть, якщо зможете)) До зйомок, як і до праці, ми ставимось відповідально! Особливо, коли грати доводиться самих себе у виробничому процесі. Ніякий актор так не зіграє)

Coca-Cola. Відповідальний бізнес

Coca-Cola. Відповідальний бізнес

Coca-Cola. Відповідальний бізнес

Coca-Cola. Відповідальний бізнес

Coca-Cola. Відповідальний бізнес

Чи сподобалося тобі відео?

Будемо раді дізнатися про твою думку у коментарях нижче!
 
Ділися відео у соціальних мережах!