Цьогорічний весняний півмарафон у Києві зібрав 9 тисяч учасників із більш ніж 40 країн світу. Адже такі заходи зазвичай об’єднують не лише професійних спортсменів, а й усіх, кого хвилює здоровий спосіб життя.

Крім того, пробігтися центром міста такою великою компанією однодумців – особливе задоволення. От і співробітники компанії Coca-Cola не лишилися осторонь. Обрали собі дистанції по силам – хтось 5 чи 10, а хтось наважився навіть на 21 кілометр – та просто зробили це.


BonAqua традиційно виступала партнером події, адже вода – найперше, про що думає бігун, долаючи свою хоч і таку захопливу, але непросту дистанцію.

«Атмосфера просто супер, все чудово! На початку було трохи прохолодно навіть у светрі, але під кінець, звичайно, стало спекотно, тому вода та банан на фініші – саме те, що треба!» – підтверджують наші хлопці.

Практично всі учасники говорили про особливу атмосферу свята, яка панувала не лише на старті та фініші, але й протягом усього маршруту.

«Я взагалі бігла вперше – 5 кілометрів, але навіть перевершила власні очікування. Просто атмосфера була настільки приголомшливою та мотивуючою! І підтримка просто вражала, – ділиться враженнями наша Оксана, – Кожні 500 метрів вздовж маршруту звучала музика різних країн, які братимуть участь у “Євробаченні” – всього 43 колективи».

А ось Олександр брав участь у забігу вже вдруге, і цього разу навіть потрапив у сотню чоловіків, що першими фінішували на дистанції 10 кілометрів.

«Я тепер точно знаю, що бігти в дощ набагато легше, ніж у сонячну погоду. Але було дуже цікаво й приємно брати участь у заході такого масштабу та з такою сильною підтримкою», –  розповідає він.

Маргарита, яка цього разу вперше пробігла 5 кілометрів, сподівається наступного року подолати вже півмарафон:

«Раніше я лише приходила підтримувати друзів, але цього року вдячна компанії за можливість взяти безпосередню участь та відчути цю незабутню атмосферу. Завдяки таким подіям розумієш, що біг – це не лише корисно, але й весело!»

А ось наш Іван уже пробіг 21 кілометр, тому він точно може розмірковувати про біг.

«Біг не допоможе позбутися від зайвих думок та питань, не зробить нас розумнішими, успішнішими та знаменитими. Але він допоможе пізнати себе та зробити висновок, що обмежень – не існує. Якщо ти хочеш чогось – повинен, як мінімум, почати діяти.

Часто ті люди, що почали бігати, говорять про втому, але ж це приємна втома. І якщо ти відчуваєш, що душа посміхається, то значить, що робиш усе правильно».

Тому, друзі, пропонуємо вже починати тренуватися до наступного забігу! І найкраще це робити в компанії однодумців. Тільки не забувайте підтримувати водний баланс.

«Бігти завжди весело! Головне – тримати драйв, а не тікати від проблем чи злих собак», –  резюмує Микола.

Тож, не тікайте і не наздоганяйте, а насолоджуйтеся процесом! ;)