Якщо ви дивитеся це відео на своєму мобільнику - час відкласти його вбік. Озирніться довкола: напевно, поруч є хтось особливий, з ким ви можете розділити цю мить”. Цей підпис до жартівливого ролика на YouTube з назвою «The Coca-Cola Social Media Guard» запрошує нас насолодитися справжніми митями спілкування одне з одним, взявши освіжаючу паузу від екранів.

У ролику люди носять червоні пластикові конуси на головах, які допомагають відірвати очі від смартфонів і подивитися один на одного. Грайливий голос за кадром описує справжній світ як «те, що відбувається, коли в тебе сідає телефон».

Ролик «The Coca-Cola Social Media Guard», що зібрав понад 2 мільйони переглядів менш, ніж за тиждень, дещо спантеличив компанію. Працівники центрального офісу шукали автора хіта впродовж двох днів.

Ним виявилося представництво Coca-Cola на Близькому Сході, яке зняло ролик в Дубаї і виклало в мережу YouТube. «Нас приємно здивували перші результати, що продемонстрували потужну й позитивну реакцію в цілому світі – і, як не дивно, глобальну силу соцмереж», - каже Толґа Чебе, керівник маркетингового напрямку Coca-Cola на Близькому Сході.

Із цим роликом стартує кампанія Coca-Cola на Близькому Сході, яка має на меті повернути «соціальний» елемент із соцмереж у наші життя. «Покоління ХХІ століття кожні кілька хвилин заглядає до мобільників і почувається, ніби без одягу, коли виходить на вулицю без телефонів, - каже Чебе. - І як би сумно це не звучало, жертвувати дуже цінними хвилинами справжнього життя заради спілкування з екраном стає соціальною нормою. Ми хочемо нагадати нашим прихильникам:  щоб щастя відчувалося ще повніше, варто спочатку насолоджуватися реальними подіями і тільки потім ділитися ними в соцмережах». 

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!