28 грудня близько 400 дітей з особливими потребами з усіх районів Києва привітали зі святами. Другий рік поспіль новорічне свято для них влаштовувала Київська міська державна адміністрація у партнерстві з Фондом Олени Пінчук “АНТИСНІД” за підтримки компанії “Кока-Кола Україна” та зі смачними призами від МакДональдз.

Спочатку діти, обмежені у можливостях пересування, а також ВІЛ-позитивні діти, яким допомагає “АНТИСНІД”, разом з батьками завітали до новорічного містечка біля головної ялинки України. А потім вирушили дивитися казкову виставу в приміщенні КМДА.


Але біля мерії на Хрещатику їх чекав ще один надзвичайний сюрприз ‒ справжній Новорічний караван Coca-Cola! Звісно, його супроводжував Санта-Клаус, команда чарівних ельфів та білий ведмідь ‒ один із символів Coca-Cola.

Про сам караван та його цьогорічну подорож ми ще розповімо детальніше, адже на його шляху трапилося стільки пам’ятних зустрічей! Але ця була особливою, як і діти, яких вітав Санта зі своїми помічниками. У них, нажаль, не так багато приводів для радощів та веселощів, тому такі події вкрай важливі.


9-ти річна Вероніка, наприклад, скромно зізнається, що немає ніяких бажань для Святого Миколая, хіба що довчитися в музичній школі та вступити в консерваторію. А Маші 15 років, вона любить спілкуватися та виступати перед публікою. У неї ДЦП, але вона завжди з задоволенням відвідує різноманітні події. А ще Маша пише вірші, дуже позитивні та життєствердні. Дівчинка вміє щиро радіти життю, вона щаслива, що має нагоду побувати на такому святі.


Тому чарівні помічники Санти старалися як могли: розважали присутніх веселими новорічними сценками, танцями та конкурсами. Фотографувалися та дарували на пам’ять фірмові магнітики. Потім діти пішли дивитися виставу, а караван відправився далі у дорогу. 

Тож, друзі, не забувайте вітати тих, хто найбільше потребує тепла та уваги!

До речі, ми нещодавно готували текст про благодійні фонди та проекти, з якими допомагати легко. А про те, звідки взагалі взявся новорічний караван, можна прочитати тут