Перший у світі телевізійний ролик Coca-Cola з’явився на екранах США в 1950 році перед випуском телевізійного шоу. З тих пір почалася історія, що подарувала нам безліч шедеврів.

Ми вже розповідали вам багато цікавого з історії бренду: про фільми, де з'являлася Coca-Cola, про відомі музичні хіти з реклами, про вінтажну рекламу, пов’язану зі спортом. А тепер показуємо, як виглядала реклама на телебаченні півстоліття тому.

“Бальні танці”, 1956 рік

Героями першого британського ролика стали Альфа Дейвіс та Джулі Рібі, переможці Відкритого чемпіонату по бальним танцям Великобританії 1956 року. Звісно, в рекламі вони танцюють, а потім зупиняються біля столика з Coca-Cola, щоб зробити по ковтку освіжаючого напою.

Цей ролик був частиною серії з шести відео з відомими людьми, знятими для Coca-Cola, і один з перших телевізійних роликів на ТБ.

Двері, килим та сузафон 1965 рік

Звісно, без жартівливих відео не могло обійтися. У 1965 році випустили одразу три відео зі смішними персонажами, що ставлять один одного в незручні ситуації.

Відкривачка, 1965 рік

Раніше баночки з Coca-Cola відкривалися лише за допомогою спеціальної відкривачки, саме цьому і присвячений цей ролик.    

Баночки з ключем, 1968 рік

А от через три роки з’явилася баночки, які вже відкривалися без відкривачки, спеціальним ключем. Тому цей ролик був не просто рекламним, а ще й навчальним.

Чайна перерва 1979 рік

У цьому відео Coca-Cola пропонує альтернативу відомій британській традиції з  five-o'clock tea.