30 серпня пройшов 22-й Міжнародний дегустаційний конкурс пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, де компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» отримала Гран-прі, Почесний кубок, три золоті та три срібні медалі за високу якість безалкогольних напоїв.

За результатами дегустації холодний чай FuzeTea зі смаком персика та троянди отримав Гран-прі за найвищу якість, а шість інших продуктів: Coca-Cola, FuzeTea зі смаком лісових ягід та гібіскуса, FuzeTea зелений чай зі смаком манго та ромашки, Coca-Cola Zero, Sprite та Schweppes зі смаком граната отримали золоті та срібні медалі за високу якість. Також компанія отримала Почесний кубок за найкращий дизайн оновленої пляшки FuzeTea.

Цього року на дегустацію було представлено 153 зразки продукції від 42 підприємств України. Члени міжнародного журі, до складу якого були запрошені професійні експерти з Литви, Білорусі, Молдови, Чехії та українські дегустатори, здійснювали оцінку напоїв за цілою низкою критеріїв: зовнішній вигляд, смак, колір, аромат і консистенція.

«Наші виробники з року в рік підвищують планку і працюють над якістю та смаковими властивостями продукції. Coca-Cola є визнаним лідером якості, і ми дуже раді, що її продукція вже вкотре відзначена почесним журі», — підкреслила під час церемонії нагородження Галина Коренькова, генеральний директор ПрАТ «Укрпиво».