Наприкінці  року, що минає, Coca-Cola пропонує пригадати найкращі моменти, які варто святкувати, бо в нашому житті завжди є місце для радості, оптимізму і любові. Щирі новорічні ролики  можна побачити на основних телевізійних каналах -  налаштуватись на справжній новорічний настрій і подумати про найдорожчих людей.
А ще Coca-Cola – це невід`ємний напій Новорічного столу.  З чого ж пити Coca-Cola у новорічну ніч, як не з чарівних склянок!  Цього року, акційні кришки від Coca-Cola, Coca-Cola light, Fanta Апельсин та Sprite можна обміняти на симпатичні склянки із зображенням ведмедиків. 
Нажаль останнім часом  майже зникла традиція радувати подарунками людей, які знаходяться на відстані. Сoca-Cola та «Нова Пошта» вирішили допомогти рідним людям стати ближче - поділитися теплом та новорічним настроєм. Цього року обмін подарунків Coca-Cola проходить  у відділеннях «Нової Пошти». А це значить, що отримавши свої Чарівні склянки, їх  можна безкоштовно відправити у подарунок друзям чи рідним прямо з цього ж відділення.
Ось яку думку щодо цієї ініціативи висловлює Олена Харитонова, Маркетинг директор Компанії «Кока-Кола Україна»: «Ці новорічні свята для всіх українців – особливі. Цього року для всіх нас ще важливіше бути разом зі своєю сім’єю і відчути тепло та радість від спілкування зі своїми рідними та друзями. Coca-Cola  захотіла не тільки подарувати свято нашим споживачам, а і допомогти їм розділити радість зі своїми близькими. Тому ми шукали надійного партнера, який би допоміг нам принести свято до якомога більшої кількості українських родин, навіть, якщо вони живуть у різних регіонах України. Ми щасливі, що завдяки партнерству з компанією «Нова Пошта», компанія Coca-Cola зможе підтримати святковий настрій у ще більшої кількості українських родин! Тому, що всім нам Є ЩО СВЯТКУВАТИ
5 грудня Центри обміну подарунків вже розпочали  свою роботу. Кожен  пункт обміну у відділенні «Нової Пошти» працює згідно  належного йому режиму роботи. Інформацію про найближче відділення «Нова пошта», де проходить обмін, можна отримати від оператора Гарячої лінії Coca-Cola за телефоном 0 800 30 8008 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні), а також на сайті.
Новорічні свята наближаються, і Сoca-Cola усіма можливими засобами створює святковий настрій: новорічна  зовнішня реклама, а   це 271 борд, вже радує око та налаштовує на свято споживачі у 17 містах України. Багато сюрпризів та постійні конкурси тривають в группі
Сoca-Cola в мережі ВК.

Отож, поспішайте отримати свої подарунки та привітати найдорожчих!