Coca-Cola та боттлери були одними з перших міжнародних компаній, які почали працювати в Україні. За 23 роки інвестиції, які надійшли до економіки країни завдяки бізнес-екосисистемі Coca-Cola, складають 280$ млн.
Компанія відкрила свій перший завод по розливу в Україні у місті Львові в 1994 році. У 1998 році Coca-Cola Beverages Україна відкрила виробництво світового класу — підприємство в районі міста Бровари Київської області, що зараз постачає напої на весь ринок України. Coca-Cola Beverages Україна є дочірньою компанією Coca-Cola Hellenic і складається з команди 1600 талановитих співробітників, працьовитих і натхненних, яка обслуговує близько 46 млн. споживачів. Coca-Cola Beverages Україна виробляє і поширює унікальну лінійку продуктів високої якості глобальних і регіональних брендів, а також і лідерство в галузі корпоративної соціальної відповідальності.
cocacolaall

Наша лінійка брендів включає деякі з найбільш популярних напоїв у світі, в тому числі Coca-Cola®, Fanta®, Sprite®, Coca-Cola light®, Schweppes®, а також локальні бренди сік Rich® і Dobriy®, воду BonAqua® та інші. Наша лінійка напоїв, запропонованих в Україні, постійно змінюється, щоб задовольнити смаки наших покупців. У той час деякі з наших напоїв, таких як Coca-Cola®, Fanta® і Sprite®, мають визнання в усьому світі – інші створюються, щоб задовольнити смаки, традиції і переваги споживачів в місцевому ринку. Ми постійно переглядаємо можливості для розширення асортименту продукції, щоб запропонувати споживачам в Україні розширення кола варіантів, в той час як робимо все для того, щоб гарантувати, що наші продукти мають високу якість.
all

Якість продуктів харчування та управління безпекою системи повністю реалізована в Coca-Cola Beverages Ukraine. Ці системи сертифіковані за міжнародними стандартами ISO 9001, PAS 223 і FSSC 22000. У нас є жорсткий відбір і затвердження системи сировини, інгредієнтів та постачальників упаковки. Ми вимірюємо продукт і якість пакету атрибутів при виробництві, щоб забезпечити наші продукти відповідними вимогами компанії і очікуванням споживачів. Глобальний характер нашого бізнесу вимагає, щоб система Coca-Cola мала найвищі стандарти і процеси для забезпечення послідовної безпеки і якість продукції.
Coca-Cola в Україні демонструє інновації у виробничих процесах і нових підходах до охорони навколишнього середовища. Компанія орієнтована на поповнення води, відповідальне ставлення до упаковки, раціональне використання енергії та боротьби зі зміною клімату, тому що здоров'я навколишнього середовища, в якому ми живемо і працюємо, залежить від здоров'я нашого бізнесу.
kidsand

У рамках нашої постійної підтримки наших місцевих громад, Coca-Cola в Україні ставить особливий акцент на підтримку навколишнього середовища України та спонсорує різні спортивні та освітні заходи.
game

З 1996 року Coca-Cola в Україні у партнерстві з Національним олімпійським комітетом України та фондом Кличко, надихає і сприяє активній участі школярів у спорті по Україні. Ми також підтримуємо нашу глобальну прихильність до футболу через спонсорство найбільшого в Україні низового турніру — Кубок Coca-Cola, який привертає більше 600 тисяч школярів.