24 квітня в Центрі сучасного мистецтва М17 пройде заключна лекція, присвячена 100-річчю легендарної контурної пляшки Coca-Cola. Модний критик Світлана Островська прослідкує шлях Coca-Cola у моді з ХХ сторіччя до наших днів в рамках лекції «За лаштунками CokeFashion». Жан-Поль Готьє, Карл Лагерфельд, Gianfranco Ferre, Маноло Бланк, Moschino – ось лише кілька з десятків відомих дизайнерів, яких надихали на шедеври плавні лінії іконічної пляшки. 
Форма пляшки Coca-Cola була створена склодувом шведського походження Олександром Самуельсоном у відповідь на бриф компанії на дизайн упаковки «настільки виразний, щоб її можна було відрізнити просто на дотик, і настільки унікальний, щоб її впізнавали, навіть коли пляшка розбита вщент». Іконічний контур зі знаковими вигинами, які важко з чимось переплутати, ось уже 100 років є невід’ємною частиною поп-культури по всьому світу.
Співорганізаторами лекції є Молодіжне об’єднання Київської організації Союзу дизайнерів України «ВАРТО» та портал Coca-Cola Journey. Партнерами виступили Фонд Олени Пінчук ANTIAIDS та офіційний дистриб'ютор Wacom в Україні «Компанія Новелла».
РЕЄСТРАЦІЯ НА ЛЕКЦІЮ НА САЙТІ ВАРТО:
(реєстрація безкоштовна, але обов'язкова) http://varto.org.ua/event/75#reg
Початок заходу о 18:30. О 17:30 розпочинає роботу демо-стенд партнера проекту Wacom.
Про лектора: Світлана Островська — художниця, модний критик і стиліст, викладачка Kiev Fashion Institute, авторка лекцій із мистецтва та моди, фотограф. Має освіту в сфері «Менеджмент та комунікації в індустрії моди».