1899
Coca-Cola
вперше розлито у пляшки за контрактом у Чаттануга (Теннессі, США). Президент Coca-Cola Аса Кендлер продає права на розлив у пляшки за $1. На той момент для розливу використовувалися пляшки Хатчінсона з прямими стінками та металевим корком.
Cola_history1

1906
Пляшки бурштинового кольору з прямими стінками та рельєфним логотипом використовуються для розливу на всій території США. У 1906 році було додано лейбл у формі діаманта, щоб пляшка краще виділялася серед конкурентів.
Coke_history_2

1915 
Величезний успіх і зростання компанії Coca-Cola спонукає спроби конкурентів імітувати відомий бренд, пропонуючи пляшки з невеликими відмінностями у назві торгової марки і логотипі. Відома сьогодні контурна пляшка Coca-Cola була запатентована у 1915 році компанією Root Glass Company з Терре-Хот (Індіана). У креативному брифі для Root зазначалося, що дизайн пляшки має бути настільки оригінальним, щоб його можна було впізнати навіть з уламків пляшки чи на дотик у темряві.
Ribbed_Bottle

1923
У все більшої кількості споживачів вдома починають з’являтися холодильники
Coca-Cola розроблює нову упаковку на 6 пляшок, щоб заохотити людей насолоджуватися улюбленим напоєм вдома
Coke_history4

1941
Тисячі чоловіків і жінок відправляються за океан. Країна, і Coca Cola, об’єдналися навколо них. Президент компанії Роберт Вудрафф наказує, що «кожна людина у військовій формі, де б вона не знаходилася, отримає пляшку Coca-Cola за п'ять центів, чого б це не вартувало самій компанії». Його бачення дати Coca-Cola кожному, хто цього захоче, справдилося: від середини 1940-х років до 1960-го число країн, у яких розливають Coca-Cola, зросло майже удвічі.
History5

1950
Coca-Cola стає першим комерційним продуктом, що з’являється на обкладинці журналу Time. Ця подія затверджує Coca-Cola в якості міжнародного бренду. Початково журнал бажає розмістити на обкладинці зображення незмінного лідера компанії Роберта Вудраффа, але він відмовляється, кажучи, що бренд – ось що важливо, і на обкладинці має бути представлена саме пляшка Coca-Cola.
History_7

1955
Coca-Cola
 розширює асортиментний рядпропонуючи крім стандартної контурної пляшкиємністю 0,195 л, також 0,3, 0,36 і 0,8-літрові контурні пляшки. Для компанії це стає значним кроком назустріч розмаіттю побажань споживачів.
History_8

1957
Контурні пляшки Coca-Cola випускаються з білою етикеткою з використанням одразу обох торгових марок: Coca-Cola і Coke. Раніше ТМ Coca-Cola була викарбувана лише на самій пляшці.
9_history

1960
У Сполучених Штатах впроваджується алюмінієва банка Coca-Cola обємом 0,36 л. На початку банка містила графічне зображення пляшки Coca-Cola, щоб споживачам було легше впізнати улюблений напій.
new_stiry

1977
Пляшку Coca-Cola зареестровано як окрему торгову марку – честь, якої удостоїлися зовсім небагато упаковок. Попереднє дослідження показало, що менше 1% американців не змогли впізнати пляшку Coca-Cola тільки за формою.
Bottles_history

1993
Coca-Cola
презентує контурну PET-пляшку об’ємом 0,6 л. Пляшка допомагає відрізнити Coca-Cola від інших напоїв так само, як скляна контурна пляшка у 1915 році.

History_nn

2008
Coca-Cola
отримує перший в історії Гран-прі у номінації «Дизайн» на престижних «Канських Левах» за оновлену візуальну ідентичність бренду та нову упаковку – алюмінієву пляшку.

History_100

2009 
Coca-Cola презентує «рослинну пляшку» на 100% перероблювану та створену на 30% з вторинної сировини на рослинній основі.  
Brand_history

2010
Стілець 111 Navy Chair дебютує на виставці Salone Internazionale del Mobile.
Завдяки партнерству з Emeco, легендарний Navy Chair отримує свіже втілення в новому матеріалі. Кожен стілець зроблений з 111 перероблених PЕТ-пляшок, які були зібрані на смітниках.
History_Chair

2012
Колекція незвичайного посуду від Nendo дебютує на знаменитому заході Design Tide Токіо. Посуд зроблено із переробленого скла пляшок Coca-Cola, які вже не можна було використовувати повторно. Джерело натхнення для створення колекції – основа легендарної контурної пляшки.

Coke_Dishes

2015
Пляшці Coca-Cola виповнюється 100 років. «Ідеальна обгортка для рідини», - Раймонд Лоуі, світовий майстер промислового дизайну
New_one_last