Скільки це коштує? Нам ставлять це запитання весь час. Люди в усьому світі люблять збирати речі, пов'язані з  Coca-Cola. На eBay кожного дня продають подібні предмети, і, в решті решт, колекційна річ коштує саме стільки, скільки за неї готові заплатити.
Раз на рік проходить подія, коли люди намагаються вгадати цінність предметів колекціонування під час щорічного засідання Клубу Колекціонерів Coca-Cola.
collectors
Колекціонери переглядають лоти аукціону на щорічних зборах Клубу Колекціонерів Coca-Cola.

Ніколи не чули про Клуб Колекціонерів Coca-Cola? Це некомерційна організація, що була заснована в 1974 році. Це спільнота людей з усього світу, які збирають пам'ятні речі Coca-Cola. Останній рядок у статуті Клубу звучить так: «Наша найкраща перевага у тому, що ми надаємо шанс знайти собі друзів, які поділяють ваші інтереси та зав’язати з ними довготривалі стосунки».
Компанія Coca-Cola не є спонсором клубу, але ми намагаємося допомогти зі спеціальними проектами і підтримувати щорічні зустрічі. У 2014 році зустріч була проведена у місті Спрінгфілд, штат Іллінойс. Цей рік став особливим, тому що клуб святкував своє 40-річчя.
На зустрічі спікери презентують різні теми, починаючи від окремих видів виробів (один рік присвятили презентації сотень фірмових олівців Coca-Cola!) – до Coca-Cola у телевікторині «Своя Гра». Одна з найбільших і захоплюючих подій Клубу – це П'ятничний аукціон, який триває від шести до восьми годин. Учасники отримають можливість побачити величезне розмаїття колекційних речей – адже під час аукціону продаютьсяпонад 400 предметів,пов’язаних з Coca-Cola.
На панелі «Скільки це коштує» клуб обирає п'ять предметів, які будуть продані. Учасники ж намагаються вгадати, за яку ціну предмет буде проданий на наступний день аукціону. Наприклад, вази для крекерів Coca-Cola продаюється і на аукціоні, і на eBay за більш-менш однаковою ціною. Та речі відібрані для аукціону завжди нетрадиційні та рідкісні.
bat Nelly
Битка бейсболіста Неллі Фокса, яку продали на аукціоні pf 550$

2014 рік не став вийнятком. Усі п'ять предметів були унікальними — від плаката Beatles, італійського набору карт в незвичайній коробці та брендованої бейсбольної бити «Неллі Фокс». Плакат Beatles був найцікавішим предметом. Більшість з учасників припустили, що його буде продано за ціною від $150 до $250. А річ продали за $2400! Ось чому так важко визначити, скільки коштує колекційний предмет Coca-Cola.