Copa Coca-Cola – це глобальна ініціатива, що дарує мільйонам юних фанатів футболу можливість наблизитися до їх спортивних мрій та надихнути їх вести активне та вільне від поганих звичок життя. Ми віримо, що активності Copa Coca-Cola до Чемпіонату Світу 2014 надихнуть юнаків грати у футбол, і це позитивно вплине на розвиток футболу в усьому світі.
Мета Copa Coca-Cola – створити найбільшу у світі програму виховання футболістів. Зараз різні програми Copa Coca-Cola діють у 60 країнах світу, і в них беруть участь більше 1,3 мільйона підлітків.
З 10 до 15 червня 2014 року у Сан-Паоло, Бразилія, діятиме Copa Coca-Cola Сamp, який об'єднає 116 учасників з 28 країн. За ці короткі, та водночас нескінченні 6 днів хлопці відкриють для себе нову, яскраву культуру Бразилії та знайдуть друзів у різних куточках планети.
І, звичайно, гратимуть у найкрутіший футбол з бразильськими трюками :)

До табору Copa Coca-Cola вилетіли і двоє переможців турніру "Шкіряний м'яч" у супроводі чарівної співробітниці Компанії Coca-Cola Вікторії Тарасової. 
Вибір найкращих гравців, що мають поїхати до Бразилії, відбувався на загальних зборах команд  шляхом прямого голосування. Таким чином, найкращим гравцем команди Хмельницької загальноосвітньої школи № 14, яка виграла у минулому сезоні турнір «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola» у віковій категорії U-14, названо Дениса Душкіна. А у команді Кременчуцької загальноосвітньої школи № 1, яка у сезоні 2012-2013 тріумфувала у віковій категорії U-13, обрано Дениса Галату.
«Грою та товариськими стосунками, напевне, я заслужив довіру хлопців, - сказав Денис Галата, - а від перебування у Бразилії очікую гостинності, цікавого спілкування та сподіваюсь дізнатись багато нового. Про Бебето мені ще колись розповідав дідусь. Якщо у мене буде така нагода, запитаю його, як він досягнув такого успіху у футболі?»
 «Я не підведу свою команду у Бразилії, - запевнив Денис Душкін, - З другим Денисом я був досі не знайомий, але думаю, ми станемо справжніми друзями». Обидва представники «Шкіряного м’яча» на трибуні стадіону Арена де Сан-Паулу  у стартовій грі  вболіватимуть за Бразилію.  Денис Душкін також пообіцяв, що при цьому він обов’язково одягне футболку збірної України.
Їхні дорожні нотатки і фотографії ви зможете прочитати за посиланнями: