З 10 до 15 червня 2014 року у Сан-Паоло, Бразилія, діятиме Copa Coca-Cola Сamp, який об'єднає 116 учасників з 28 країн. За ці короткі, та водночас нескінченні 6 днів хлопці відкриють для себе нову, яскраву культуру Бразилії та знайдуть друзів у різних куточках планети.
І, звичайно, гратимуть у найкрутіший футбол з бразильськими трюками :)
До табору Copa Coca-Cola вилетіли і двоє переможців турніру "Шкіряний м'яч" у супроводі чарівної співробітниці Компанії Coca-Cola Вікторії Тарасової. Вони щодня ділитимуться своїми враженнями від мандрівки та, звичайно, Чемпіонату Світу.
Ось що пише Вікторія про перший день тріпу:
«Наш перший день був нескінченним – два літаки, автобус, величезна різниця у часі між Києвом і Сан-Паулу та справжній шквал емоцій!
Ось як це було:
9 червня, останні хвилини перед відльотом – робимо лук з нацональним прапором :)
02

Хлопці летять так далеко вперше. Їм все цікаво, фотографуємось на кожному кроці. Вони багато питають і самі багато розповідають. В основному – про футбол: історію, гравців, і я дивуюсь як багато вони знають. Нам цікаво одне з одним, стосунки дружні і трохи іронічні з обох боків, і я радію. Думаю, поїздка буде не тільки захоплююче цікавою, але й взаємно приємною.
Пересадка у нас в Мюнхені. Тут ми чекаємо 5 годин на рейс до Сан-Паулу. Виявляється, хлопці теж люблять шопінгувати. Правда, інтерес у них досить специфічний. В основному, цікавляться сувенірами на футбольну тематику.
03

Остання фотографія на память. А далі – всього 12 годин і ми в Сан-Паулу.
Нас зустрічають співробітники табору. Перші знайомтва – одночасно з нами пролітає група з Таїланду та Казахстану. Хлопці миттєво знайомляться.
04

05

За півгодини сідаємо в автобус і їдемо в табір. Обіцяють, що через 3 години будемо на місці.
07

В Бразилії зараз зима, температура +18 і щодня дощить. Сьогодня цілий день гидка мряка, але погода не заважає. Настрій – як було у 5 років перед днем Святого Миколая – цікаво, що вранці знайдеш під подушкою :) Не можу стриматися і фотографую все підряд через вікно автобуса.
09

І за дві години навколо вже справжні гори. Дощ все моросить, туман густішає. Починаються серпантини і тоннелі.
10

Ось ми і в таборі. Нас зустрічають посмішками та обіймами. Хлопці отримують подарункові смартфони. Телефони іменні – на кожному нанесено імя власника. Крім того кожному вручають сумку з брендованим одягом.
11

12

Нас розселяють по кімнатах і огранізовують екскурсію територією табору. Я в захваті, така краса навколо! Не заважає навіть дощ, який все йде і йде. Ми не єдина група, яка знайомиться з табором, і вже через 10 хвилин у нас нові друзі, а хлопці шикуються для фотографії.
13

 Навколо все дихає футболом. В столовій навіть столи з футбольною тематикою :)
14

В кімнаті відпочинку Висить велика карта світу. Денис Душкін відразу знайшов Україну.
15

Їжа чудова, частина страв – екзотична, частина – звична європейська кухня. Особливо вразили десерти і фрукти. Хочеться все скуштувати, але ми змушені себе стримувати, адже з'їсти хоча б по шматочку половини доступних страв – завдання для справжнього супергероя, а не для двох підлітків і тендітної жінки :)
16

Сьогодні день більш-менш вільний: знайомства учасників, прогулянки. Інтернет є лише у кімнаті відпочинку – це дуже кльово, адже хлопці менше часу зависатимуть у смартфонах. Мобільного звязку немає зовсім – навкруги гори, і сигналу немає.
Остання подія дня – біла вечірка. 
Хлопці веселились від душі. А я бігала навколо і фотографувала.
img-0176

img-0208

img-0217


На сьогодні все. Побачимося вже завтра!»