Ура, сьогодні сонячно! :)
Це дуже доречно в перший день тренувань.
Хлопці вже не можуть дочекатися. Встали о шостій, а в 7.30 вже чекали на розподіл по командах на загальному майданчику. Адже про МОЖЛИВІСТЬ ТРЕНУВАТИСЬ В БРАЗИЛІЇ ЗІ СПРАВЖНІМИ БРАЗИЛЬСКИМИ ФУТБОЛІСТАМИ можна було лише мріяти рік тому, а сьогодні це стане реальністю для кожного з учасників табору. Один з лозунгів футбольного табору Copa Coca-Cola Camp – «Мрії стають дійсністю» – повністю себе виправдовує!
img-0232

Усього організовано 4 команди, хлопці потрапили до різних. Хвилюються, що їхньої англійської буде недостатньо для того, щоб зрозуміти інструкції тренерів. Я заспокоюю: до табору приїхали підлітки з 24 країн, і більшість теж не знає англійської. Бразильські тренери та футболісти в основному намагаються показувати вправи та прийоми, я намагаюсь підійти ближче і перекладати ті короткі репліки, які вони все ж час від часу говорять. За годину мовного бар'єра як і не було, діти і дорослі розуміють один одного з напівслова, захоплені тренуванням :)


Кожні півтори години – короткий відпочинок, і групи міняються майданчиками. На кожному майданчику тренують різні навички. Ці бразильські наставники – справжні артисти: здається, що мяч до їхньої ноги просто прив’язаний! А ще демонструють захопленим учасникам справжні циркові трюки :)

Сьогодні замість обіду організатори запропонували барбекю на відкритій терасі у супроводі бразильскої музики. Я не можу визначитись: їсти смачнюще мясо чи танцювати під запальну музику. Обираю компроміс: ходжу з повною тарілкою пританцьовуючи. Діти ж просто шикуються в танцюючу «змійку» між столами :)

Після обіду- коротка перерва и знову тренування. Ввечері всі втомлені до краю: 5 годин тренувань – це не просто. Вражень багато, але говорити про це немає сил – хлопці коротко відповідають, що було багато для них нового, швидко вечеряють та поспішають на загальні збори. Там нам повідомляють розклад на завтра.
Підйом дуже ранній, о 3:30 – до восьмої нам потрібно бути в Сан-Паулу, адже декілька кварталів біля стадіону перекривають для руху транспорту з міркувань безпеки. А їхати нам 3 години. З сумного – згідно з правилами ФІФА ми не можемо брати з собою завтра на стадіон фотоапарати. Так що доведеться тихенько фотографувати на телефон.
Йдемо спати просто зараз – не хочеться проспати найголовніше! :)