Сьогоднішній день став для кожного з нас по-справжньому незабутнім – ми на власні очі побачили фантастичну церемонію відкриття Чемпіонату Світу 2014 у Сан-Паулу та матч між збірними Бразилії та Хорватії! Та про все по порядку :)
Вчора нас розділили на 4 групи для того, щоб зручніше було триматися «своїх» у натовпі. Кожна група має свій колір і їхатиме в окремому автобусі, за кожною закріплено своїх охоронців і співробітників табору. Ми в зеленій групі. І поки хлопці продирають очі, чистять зуби і збираються, я наклеюю наші зелені стікери на карту акредитації та особисті браслети хлопців.
У дорозі ми дружно спимо – о четвертій ранку очі закриваються самі собою. І спостерігаємо крізь сон за яскравим світанком над бразильськими пейзажами. 
Наш перший пункт призначення у Сан-Паулу – Міжнародний освітній центр – Dom Bosco, де на учасників Copa Camp чекає сніданок, спортивні ігри та товариський футбольний матч з вихованцями центру після церемонії відкриття нового футбольного поля за участі легендарного Бебето та найкращою футболісткою світу Мартою Вієррою да Сілва. Хлопці фотографувалися на кожному кроці зі своїми новими друзями з Казахстану та Таїланду і чарівними футболістками з Польщі та США :) 


Після цього ми долучилися до створення дивовижного арт-об'єкта – графіті-стіни від видатного майстра балончика Шпето. Він створив контури малюнків, а учасники Copa Camp розфарбували їх.
img00060-20140612-1043

Але найголовніше ще попереду – відстоявши невеличку чергу до входу, ми розчинилися у людському морі стадіону «Арена Корінтіанс». До початку церемонії відкриття було ще багато часу, тож ми встигли роздивитися все навколо.
Церемонія була фантастичною, хоч і дуже короткою – вона тривала менш ніж півгодини. На жаль, фотографії не можуть передати відчуття найсильнішого щастя, яке водночас охоплює десятки тисяч глядачів на стадіоні, та мільйони людей перед моніторами. Це просто неймовірно! :)


 Але найбільше хлопчики чекали виходу на стадіон найуспішнішої збірної в історії чемпіонатів світу – збірної Бразилії. Матч Бразилія – Хорватія вони дивилися, затамувавши подих, щоб не пропустити жодного моменту.


Додому поверталися втомлені настільки, що навіть говорити сил не було. Але, впевнена, за сніданком розмови будуть тільки про гру :)