Сьогодні перший день групового турніра. Вже вранці з'явився розклад ігор та склад команд. Усього команд 8, Денис Галата потрапив до команди Friendship, а Денис
Душкін – до команди 
Optimism. Розділившись на команди, усі вирушили снідати.


День пройшов у підготовці до ігор з тренерами. Тренери визначили сильні та слабкі сторони кожного гравця, розподілили позиції на полі та працювали разом з підопічними над стратегією гри. Комунікація між ними дуже складна, але й цікава: тренер розмовляє англійською, а chaperones синхронно перекладають його слова різними мовами. Але наші хлопці усе розуміють, в них хороша англійська. Спортивну термінологію вони засвоїли самостійно і навчили мене новим словам «центральний півзахисник», «підкат» тощо.


Далі було відкриття турніра. Сьогодні у хлопців і дівчат по дві гри, до та після обіду. 
На післяобідніх матчах тренери повторювали рахунок гри не тільки португальською, але й англійською, російською, японською та ще кількома мовами :)


За вечерею ми, втомлені, палко обговорюємо гру, використовуючи смішний мікс кількох мов та безлічі жестів. Далі банні процедури і вільний час, які майже всі жителі табору використовують для перегляду матчів Чемпіонату Світу. Дехто грає у пінг-понг або спілкується з друзями і рідними у Skype.
Сьогодні йдемо спати рівно о десятій – треба набратися сил для завтрашніх напівфінальних і фінальних матчів.