Сьогоднішній день дуже важливий – ми ж маємо показати всім, що українці – крутенні футболісти (а те, що наша збірна не пройшла до Чемпіонату – це просто смуга невезіння :) Одразу після сніданку граємо півфінальні та фінальний матч нашого власного чемпіонату.
Хлопці налаштовані рішуче, весь сніданок обговорюють сильні та слабкі сторони команд-суперників. І те, що їх команди тех у якійсь мірі суперники, не має значення!
А одразу після сніданку почалася гаряча гра.


На жаль, команди хлопців не перемогли, але вони навіть не засмутилися – це ж лише дружні матчі :)
Ввечері на всіх чекала весела бразильська вечірка і нагородження найкрайщих гравців турніру у номінаціях «Найбільш об'єднана команда», «Найкращий бомбардир», «Найкорисніший гравець» і «Найбільш цифровий футболіст» – це звання отримав учасник табору, який постив найбільше матеріалів у соціальні мережі та активно лайкав контент, присвячений COPA Coca-Cola Сamp 2014 :)


А вранці на нас чекало довге прощання з Бразилією, тренерами та новими друзями. Оскільки моря не було, монетку кидали у джунглі – тепер точно повернемося ;)


Я вдячна Компанії Coca-Cola за цю неймовірну пригоду і тонну нових вражень! Тепер я знаю про футбол все... ну, майже все :)