Copa Coca-Cola – це один з найбільших молодіжних футбольних турнірів у світі, який проводиться вже 28 років поспіль. Цього року в ньому прийняли участь 82 гравці з більш ніж 20 країн світу. Всі вони з’їхались до Міжнародного футбольного табору Copa Coca-Colа, який втретє відкрив свої двері, на цей раз у Франції, саме під час проведення Чемпіонату Європи з футболу УЄФА Євро 2016.

Підлітки, яким цього року посміхнулась вдача і вони потрапили до табору, стали переможцями у змаганнях серед 1,3 млн юних футболістів з більше ніж 70 країн світу. Під час п'ятиденного табору, гравці отримали рекомендації і досвід від провідних тренерів PSG Академії, молодіжної академії Французької Ліги чемпіонів Паризького Сен-Жермену, що допомогли їм покращити навички для гри в команді.

Одна з головних подій табору – ексклюзивна сесія з футбольною суперзіркою і чемпіоном FIFA World Cup Хаві Ернандесом, більш відомим як Хаві. Легенда «Барселони» провів свій ранок у тренувальних вправах, перш ніж брати участь в матчах юних футболістів, щоб дати можливість всім хлопцям стати учасником справжньої великої гри. Перед врученням кубку Ернандес виступив з мотивуючою промовою про те, як важливо мати рішучість і пристрасть для досягнення успіху в спорті. І наприкінці він нагородив кубком Copa Coca-Cola найкращу команду, що виборола перемогу у суперників після серії пенальті.

У таборі Copa Coca-Cola™. День 4
Денис, Xavi, Максим та Роман Кирієнко

Під час перебування в Міжнародному таборі, гравці віком від 13 до 16 років з Європи, Азії, Африки і Центральної Америки зустрілися з суперзіркою Yvan Wouandji і його товаришами по команді Французької футбольної команди сліпих. Гравці поділилися своїм досвідом і надали юнакам можливість відточити свої почуття, граючи в масках, що зазвичай використовують у футболі для незрячих.

Всі 82 юних гравці з усіх країн, включаючи Ботсвану, Зімбабве, Гватемалу і Індію мали можливість спостерігати за грою кращих футболістів світу під час проведення чверть фіналу матчу ЄВРО-2016 між Францією та Ісландією. А також побували на екскурсії у мальовничій столиці Франції – Парижі.

Amber Steele, директор з футболу в Coca-Cola, у своєму заключному виступі проголосив: «За останні 28 років Copa Coca-Cola надихнув мільйони підлітків в усьому світі не стримувати свою жагу до футболу, і ми були дуже раді вітати цьогорічне покоління майбутніх футбольних зірок в Парижі, і надати їм можливість вчитися у деяких з найкращих футболістів світу. Стандарти і якість футболу були неймовірні, як і дружба, і командна гра, якої вдалось досягти в таборі. Це були незабутні кілька днів для всіх нас».

Нагадаємо, Україну у таборі Copa Coca-Cola представили найкращі гравці команд-переможниць Всеукраїнського дитячого футбольного турніру «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola» сезону 2014\2015рр. Денис Чайка та Максим Скибінський
Денис Чайка та Максим Скибінський
Денис Чайка та Максим Скибінський

Ділися своїми думками у коментарях, знизу!