2001-го року народження.  Займається футболом з 6 років. Гравець НВК №111 м. Дніпро.  В команді цього віку 4 роки, з часу її створення. Грає на позиції нападника.

Денис Чайка


Денис поступово став одним із лідерів команди. Думаючий гравець, здатний швидко оцінити ситуацію та прийняти правильне рішення на полі, у технічному плані вирізняється добре поставленою грою корпусом, непоступливістю в єдиноборствах з суперниками. Вважає себе командним гравцем, якого на звершення надихає його команда. Найсильнішою стороною гри своєї команди виділяє атаку. Найбільшим своїм досягненням називає перемогу у складі своєї команди у Всеукраїнському турнірі «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» сезону 2014\15 рр.

Товариський. Окрім футболу захоплюється баскетболом та боулінгом. Любить відкривати для себе різноманітні нові місця і отримувати нові враження, головне - щоб під рукою (ногою) був мяч. Хоче стати професійним футболістом, однак досить стримано оцінює свої футбольні перспективи: за десять років Денис бачить себе гравцем команди другої ліги і розуміє, що навіть для цього потрібно наполегливо працювати над собою.

Очікування від перебування в таборі Copa Coca-Cola™ International Camp 2016 у Франції. Коли потрапить на стадіон перед грою чвертьфіналу Євро-2016, Денис, у першу чергу, має намір зробити селфі на трибуні та поспілкуватися з уболівальниками. У самому таборі розраховує зіграти з сильними ровесниками з інших країн, перейняти досвід та попрактикуватися в спілкуванні іноземною. У зірки каталонської «Барселони» та збірної Іспанії Хаві хотів би повчитися доброму ставленню до гравців на полі та за його межами.

P.S.: Нещодавно Денис взяв участь у зйомках відео Coca-Cola «З любов’ю до України». Тож пропонуємо тобі його переглянути.Ділися своїми думками у коментарях, знизу!