Оскільки Coca-Cola Zero запускається в Україні, продовжуємо розповідати детальніше про цей напій.

Минулого року Coca-Cola Zero, випущена трохи більше десяти років тому, пеерзапустилася з новою покращеною формулою А тепер напій запускається і в Україні. Його головна особливість у тому, що Zero смакує як класична Coca-Cola, але не містить цукру. А дизайн упаковки відповідає новій маркетинговій стратегії “Єдиного бренду”.

Можливо, ти знаєш, що напій Diet Coke без калорій з’явився на полицях магазинів набагато раніше. Якщо конкретно, то ще у 1982 році. В Україні та деяких інших країнах напій відомий як Coca-Cola Light.

Розвовідаємо, у чому ж різниця між ним та Coca-Cola Zero.

Обидва напої допомагають насолоджуватися улюбленим смаком без цукру та калорій. Їх навіть готують, використовуючи однакові підсолоджувачі. Але все ж смак Coca-Cola Zero і Diet Coke трохи відрізняється. Coca-Cola Zero смакує як класична Coca-Cola, а Diet чи Light має дещо легший смак.

Адже насправді, попри однакові основні інгредієнти, рецепти цих напоїв відрізняються: вони мають різну смакову основу, різне поєднання цих інгредієнтів.

Трохи історії

Diet Coke – це перша кола без цукру, яка швидко стала одним із найпопулярніших продуктів компанії. Запустилася вона у 1982 році в США, а в 1983 році у Великобританії, а згодом і в усьому світі. 

З тих пір червоний та сріблястий кольори стали впізнаваними та іконічними. Від відомої реклами “Diet Coke break” до коллаборацій з відомими дизайнерами – напій став справжнім культурним феноменом.

Coca-Cola Zero –  вже зробив собі ім’я як альтернатива без цукру класичній Coca-Cola. Напій був перезапущений у 2016 році з новою покращеною рецептурою, але взагалі випущений у 2005 році.