Одне з найбільших прагнень компанії Coca-Cola завжди полягало у тому, щоб їх напої були розміщені на відстані витягнутої руки і доступні споживачу. В час цифрової ери реалізація цього прагнення стала ще більш реальною ‒ найбільша в світі компанія з виробництва напоїв розвиває свої технологічні можливості, завдяки чому її продукти тепер будуть на відстані «одного кліку». І сьогодні один з головних пріоритетів компанії ‒ повне переведення всіх бізнес-процесів на діджитал-технології.

Завдяки своїй цифровій направленості Coca-Cola все більше зацікавлює споживачів. Незалежно від того, де і коли вони використовують гаджети, вони можуть купити продукцію компанії за допомогою одного кліку. Ця стратегія включає в себе взаємодію торговельних автоматів та електронних купонів, а також модернізацію внутрішніх процесів та систем. Компанія розглядає ці зміни як фундаментальні, такі, що сприяють зростанню.

«Зрозуміло, що цифрові технології ‒ наш основний компонент, і дуже важливо, щоб ми їх опанували і отримали конкретний результат з урахуванням нашої специфіки», ‒ сказав Джеймс Квінсі, президент і головний виконавчий директор компанії Coca-Cola.

Цифровий маркетинг чи взаємодія зі споживачами через цифрові медіа ‒ це один зі стратегічних напрямів, де Coca-Cola вбачає свій успіх. Coke Studio ‒ міжнародна музична франшиза, в якій представлені живі студійні спектаклі від визнаних та починаючих акторів, і в 2017 році її перегляди досягли 1 мільярда, а Coke TV ‒ один з найпопулярніших каналів YouTube. Компанія також активна у Twitter і Facebook на сторінках Fanta®, Sprite® та Coca-Cola®.

Компанія Coca-Cola продовжує розширювати експансію в електронній комерції, допомагаючи своїм клієнтам ‒ продуктовим магазинам, ресторанам, супермаркетам, кінотеатрам, паркам розваг та іншим ‒ також збільшувати прибуток. Diet Coke® тримає перше місце серед продовольчих товарів в оналйн-торгівлі в Сполучених Штатах. В Японії 200 000 торговельних автоматів було включено в цифрову мережу для продажу напоїв за допомогою мобільного додатка. А в Китаї зареєстровано 5 мільйонів транзакцій за допомогою електронного купона, який пропонує безкоштовний Sprite® у McDonald's кожного разу, коли температура перевищує +35 °С.

Coca-Cola визнає, що для повного оцифрування підприємницької діяльності потрібно всі внутрішні бізнес-процеси перевести на діджитал-рейки.

«Щоб спілкуватися з нашими споживачами та допомагати нашим клієнтам, ми повинні використовувати цифрові технології. Ми вже зробили значні інвестиції й продовжуємо роботи багато всього, щоб прискорити їх впровадження всередині компанії. Також ми працюємо з партнерами-ботлерами, щоб прискорити ці процеси», ‒ сказав Квінсі.

Протягом останніх років модернізація внутрішніх процесів та систем Coca-Cola розвивається значними темпами. Наприклад, впроваджується нове програмне забезпечення Workday, що пропонує облачні додатки для ведення обліку фінансів та людських ресурсів. Внутрішнє оцифрування всіх процесів призводить до прийняття більш швидких рішень, скорочення витрат та покращення досвіду працівників.

Повне переведення підприємства на цифрові технології є одним зі стратегічних пріоритетів розвитку компанії Coca-Cola, які були запроваджені в 2017 році.