У світі зростає споживання і різноманіття безалкогольних напоїв, все більше з’являється нових рецептів і смаків. При цьому споживачі також змінюють свою поведінку: вони прагнуть новинок, хочуть вживати менше цукру.

Компанія Кока-Кола теж запроваджує зміни у свою глобальну бізнес-стратегію. Ці зміни насамперед стосуються зміщення акценту з власне напою і бренду Coca-Cola у бік зростання важливості самої компанії як виробника найрізноманітніших напоїв.

Довгий час світові продажі напою під назвою Coca-Cola становили 100% прибутків однойменної компанії. Зараз це лише 50%. Решта 50% надходять  від реалізації інших продуктів. Ще 15 років тому негазовані напої складали лише 10% бізнесу лідера індустрії. Сьогодні - це вже 30%.

Ініціатором нової стратегії Кока-Кола став її нинішній президент Джеймс Квінсі, який переконаний, що успішним у цьому бізнесі можна бути, лише маючи широкий та комерційно привабливий портфель брендів.

Також компанія бере до уваги рекомендацію Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо зменшення вживання доданого цукру і дбає про те, щоб люди мали можливість вибирати продукцію з різним вмістом цукру. Кока-Кола пропонує споживачам нові напої, що містять різну кількість цукру, створює безкалорійні версії свого найвідомішого напою, використовує упаковки різної ємності і дає максимально повну інформацію для полегшення вибору.

Усі ці світові тренди враховує Кока-Кола й на своєму українському виробництві.

«Відтак Кока-Кола – це не виробник лише одного напою. Сьогодні у світі наша компанія виробляє приблизно 3900 найменувань та близько 400 брендів напоїв. Адже смаки людей ускладнюються та індивідуалізуються. Час однотипності минає. В Україні ми також максимально намагаємося задовольнити потреби наших споживачів. Тут налагоджене виробництво усіх п’яти основних категорій продукції компанії: газованих, енергетичних напоїв, соків, води та готового до вживання чаю. Більше того, Кока-Кола й надалі виводитиме на ринок нові види продуктів у різних типах упаковки та з різними варіантами смаку й калорійності. Більше смаків, більше можливостей», - зазначає Олеся Жулинська, директор зі зв’язків з громадськістю компанії «Кока-Кола Україна».

Наприкінці листопада представники ЗМІ побували на заводі «Кока-Кола Беверіджиз Україна», який знаходиться поблизу м. Бровари на Київщині. Вони змогли на власні очі побачити роботу технологічних ліній, ознайомилися з сучасним обладнанням, оглянули систему постачання природної артезіанської води. Журналістам також представили різноманіття порцій напоїв, які найкраще відображають смаки українського споживача.