23 червня весь світ святкує день створення Міжнародного Олімпійського Комітету. Символічно, що десять років тому, саме 23 червня, вітчизняний Олімпізм очолила людина, яка суттєво вплинула на курс та темп його розвитку.
Президентом НОК тоді було обрано легендарного спортсмена, Олімпійського чемпіона, 35-разового рекордсмена світу, члена Виконкому МОК та Героя України - Сергія Бубку.
bubkanok

За це десятиріччя відбулось чимало позитивних зрушень та нововведень як у вітчизняному, так і світовому олімпізмі. Але головним залишається те, що Сергію Бубці вдалося об’єднати в єдину Олімпійську родину всіх тих, кому небайдужий олімпійський рух та здоров’я молодого покоління.
Вибудувавши чітку і прозору систему допомоги спортсменам, тренерам, національним федераціям, розвинувши регіональну мережу олімпійських представництв, запровадивши цілу низку різноманітних програм та проектів Національний олімпійський комітет почав відігравати нову, значно важливішу роль і ширшу в питаннях розвитку спорту та виховання здорової нації.  
Співпраця Компанії Кока-Кола та Національного олімпійського комітету України розпочалась у 1996 році. Наша компанія була генеральним спонсором Національної олімпійської збірної на Іграх XXVI Олімпіади 1996 року в Атланті та XXVII Олімпіади 2000 року в Сіднеї, а також на XVIII Зимових Олімпійських іграх 1998 року в Нагано.
Разом з НОК України ми реалізували чимало спільних соціальних проектів, таких як: «Олімпійське лелеченя», «Олімпійський день», «Олімпійський урок», «DoLikeOlympians» та «#NewLeader».
people

Компанія Кока-Кола Україна пишається міцною дружбою та багаторічною співпрацею.
Хочемо побажати нових досягнень, цікавих життєвих звершень та яскравих ідей для спільної реалізації!