У п’ятницю 13-ого, пройшло урочисте вручення нарогод Effie Awards 2019 в Києві.

Effie Awards — щорічна найавторитетніша нагорода в сфері маркетингових комунікацій, яка вручається за головне досягнення — ефективність проєктів. І ми отримали три, цілих ТРИИИ нагороди! Розповідаємо, які проекти так полюбилися нашим споживачам і, сподіваємося, тобі. Тож, починаємо!

Срібло. Sprite Refresh Confidence

Ми раді, що маємо можливість робити проекти з великою метою. Соціальна ініціатива #refreshconfidence була підтримана нашою аудиторією (молодь, новатори та креатори, люди які хочуть змінити цей світ на краще, привнести в нього нові ідеї та погляди. Це нова генерація — generation Z) та допомогла їм стати впевненішими. Для цього проєкту Sprite залучив двох хайпових лідерів думок: шоумен Олексій Дурнєв та реп-виконавиця Alyona Alyona. На своїх сторінках соцмереж вони розповідали про свої історії, пов’язані з буллінгом та закликали підписників ділитися своїми історіями, тим самим підтримуючи один одного та нагадуючи про важливість залишатися самим собою.

Ця кампанія набула настільки широкого розголосу, що результати перевершили самі себе у багато разів: продажі банок зросли на 71%, рекрутинг молоді (16-24) за одну діджитал кампанію зріс на 12pp, що перевищило KPI в 12 разів, Cool brand +12pp, що в 4 рази перевищує KPI, BLS зріс на 0,4, що на 0.1 вище плану.

Золото та бронза у категоріях «Кросс-медійний сторітеллінг» та «Сезонний маркетинг». Coca-Cola: Побачити стARу пісню Коли — це ціла нова історія

Минулого року ми наважилися на великі зміни — ми повністю змінили підхід до новорічної промо- кампанії. Ми відмовилися від традиційних промо-кодів під кришками, які ми так любили використовувати протягом останніх десятиліть! Ми, як завжди, зробили дослідження чого хотіли б наші споживачі. І виявилося, що пісня Coca-Cola «Свято наближається!» вимагає якогось оновлення, через широке її використання. Тож, замість подарунків під кришками ми вирішили подарувати нашим споживачам зірку. MONATIK — це голос сьогоднішніх поколінь. Артист переосмислив пісню, заспівавши на свій впізнаваний манер, а також став головним героєм святкової промо-кампанії. Мета цього проєкту — заспівати «олдскульний» трек Coca-Cola «Свято наближається!» по-новому, але впізнавано.

Також, ми розробили додаток BeSanta, у якому ти можеш записати ексклюзивне AR-відео з MONATIK, навівши камеру свого смартфону на баночку Coca-Cola, кастомізувати його та поділитися з друзями. Чому ми це зробили? Бо Coca-Cola — завжди попереду всіх трендів, а діджиталізація — це не майбутнє, це вже сьогодення.

А цього року ми запросили Время и Стекло для перезапуску пісні:

Також, ми отримали нагороду Best Marketing Teams 2019 у категорії «Безалкогольні, слабоалкогольні напої та пиво». Що це? Всеукраїнська Рекламна Коаліція у співпраці з дослідницькою компанією Factum Group щорічно проводять дослідження рекламно-комунікаційного ринку, що визначає імена кращих маркетинг-команд України. Рейтинги команд визначаються за різними галузевими категоріями, що кореспондуються з продуктовими категоріями Effie Awards. Пишаємося 😊

Дорогі друзі, ми щиро дякуємо вам за підтримку, за ваші лайки, шейри та коменти, за те, що ділитесь нашим контентом, що ви не лише насолоджуєтеся нашими напоями, а й ще активно берете участь у наших проєктах: дивитесь та шерите відео з MONATIK, ділитесь персональними історіями разом із Льошою Дурнєвим, Alyona Alyona та Sprite, завантажуєте додаток Coca-Cola та берете участь у розіграшах призів.

Бо ми працюємо на вас і для вас! Ви надихаєте нас ставати кращими, кожного дня. Попереду ще багато крутих проектів, подій, призів та зіркових гостей. Слідкуйте за нами в Facebook @CocaColaUkraine та Instagram @cocacola_ua.

Ось так ми закінчуємо наш 2019 рік,

Не прощаємось!

Coca-Cola Ukraine team <3

ХОХО