Цього року в Києві проходить вже вісімнадцята Міжнародна фотовиставка газети «День». Побачити її можна в галереї «Лавра» до 13 листопада.

До речі, сама газета цьогоріч святкує своє 20-річчя, тому ця виставка стала знаковою.

Символом XVIII Міжнародного фотоконкурсу «Дня» обрали вінок як метафору сім’ї. Незважаючи на важкі часи для нашої країни, фотографи, чиї роботі представлені на виставці, концентрувалися на позитивних емоціях, прагнули показати справжніх героїв, розповісти про їх силу та незламність.

Міжнародна фотовиставка газети «День»

«Танцюють всі» Юлії Попик, фото надане газетою «День»

Цього року редакція отримала 2400 світлин із усіх куточків України, з яких журі відібрало 350 кращих робіт як професіоналів, так і аматорів. Серед номінацій – «Український світ», «Політика», «Фото з історією», «Світ очима дітей», де представлені роботи авторів до 18 років, і «Птахи водойм», яку підтримує громадська організація «Українське товариство охорони птахів». На відкритті фотовиставки автори найбільш метафоричних і вражаючих знімків отримають цінні призи.

Міжнародна фотовиставка газети «День»

«Веснянки» Владислава Ткачука, фото надане газетою «День»

Компанія «Кока-Кола Україна» також привітала та нагородила участникив фотоконкурсу: Андрія Недзельницького з Києва, 16-річну Юлію Попик з Тернополя та 15-річного Владислава Ткачука з Хмельницького.

Коли будете на виставці, обов’язково зверніть увагу на їх роботи. Але попереджаємо, що краще запланувати принаймні півтори години для прогулянки по залам галереї, адже всі роботи варті того, щоб роздивитися їх.

Міжнародна фотовиставка газети «День»

«На замітку для Андрія Шевченка» Андрія Недзельницького, фото надане газетою «День»

До речі, за всі ці роки в містах України пройшло вже 115 фотовиставок «Дня», а нагороди отримали 778 фотографів.

Перший фотоконкурс відбувся 1999-го, коли незалежній Україні було вісім років. Щоб унаочнити, як змінилась за цей час країна, на виставці навіть окремо розмістили роботи-переможці попередніх конкурсів.