Fanta йде у захоплюючий світ інтерактивних ігор, щоб створити ще більше розваг. Нова гра «Фруктові битви Fanta» (Fanta Fruit Slam), в яку можна грати у будь-якому куточку світу на сторінці Fanta у Facebook і яку можна безкоштовно завантажити з Apple App Store, це – битва до фруктового кінця.

Відома гра переходить у 3-D вимір, що дає можливість  гравцям зануритися у багатий і яскравий світ Fanta. На шляху до солодкої перемоги  гравці мають  збирати різні фрукти, які падають з неба, кидати їх і своєчасно ухилятися від них.

Мета гри, в якій задіяні улюблені герої та смаки зі світової кампанії Fanta «Ігри», полягає у тому, щоб «закидати» супротивника якомога більшою кількістю фруктів, осушуючи його вимірювач потужності перш, ніж він осушить твій. Кожний фрукт і кожний персонаж мають свої унікальні сильні й слабкі сторони, і гравці можуть «підзарядитися» балами, випивши під час гри віртуальної Fanta.

Гру було розроблено, щоб вона стала такою ж соціальною по своїй суті, як і сама Fanta. Режим гри з багатьма користувачами дозволяє гравцям запрошувати друзів грати проти них на Facebook і публікувати свої високі бали, здобутки та пов’язаний із грою контент у своїх стрічках новин у соціальних мережах.

«Привабливість гри «Фруктові битви Fanta» в тому, що в неї можна грати лише кілька хвилин поспіль – додає Матіас Блум, маркетинг менеджер категорії газованих безалкогольних напоїв, - Fanta збільшила вчетверо кількість своїх шанувальників на Facebook у 2012 році й отримала понад 6 мільйонів «лайків». Це така «гра на закуску», вона забезпечить вам веселий відпочинок».

Це ще й крос-платформна гра, тобто, наприклад, підлітки, коли повертаються зі школи додому, можуть грати в неї на айфонах або змагатися з друзями вдома на Facebook.

Фруктові битви Fanta можна завантажити 12 мовами, таким чином шанувальники Fanta в усьому світі можуть грати один з одним або з друзями.