Твоє життя здається тобі одноманітним: будильник, душ та сніданок, дорога до школи, нудні уроки… Але усі рутинні штуки можна перетворити на захоплюючий квест!

Як? Про це тобі розповість Fanta Crew

Давайте знайомитись!

Ксю


Це Ксю. Вона тут головна, і більшість пригод – це її ідея. «Занадто швидко», «занадто далеко» і «це неможливо» – такого ви від неї не почуєте, адже Fanta Crew може все :) Вона привчає друзів до пунктуальності і строчить смс-ки швидше за всіх.

Флойд


Це Флойд, геніальний винахідник, гік[i] (і пишається цим) Реактивні рюкзаки, турбоприскорювачі та інші супергеройські штучки – це його робота. У Fanta Crew навіть приказка є – «робити у стилі Флойд», тобто робити дещо дивакувато, але мегакруто. Цікавий факт: Флойд ненавидить число 142 та обожнює Comic Con.

Тодд


А це Тодд – він справжній король вечірок! Готові поставити десятку на те, що він знає більше про життя міста, ніж будь-яка «Афіша». Окрім тусовочного життя, він має ще дві пристрасті: його кохана Ксю та автомобіль, який поки ще не має імені. Саме з його непунктуальністю зазвичай бореться Ксю.

Тімо


Тімо – музичне серце і душа команди. Діджеїть на роботі, у вільний від роботи час та навіть уві сні, роблячи характерні рухи руками. Зводить найкрутіші мікси, які здатні запалити будь-яку вечірку. Його любов – заповнений танцпол та улюблені треки у навушниках.

Енді


Енді – хлопець, якого виховало море. Впевнені, він особисто знайомий з кожною хвилею, по якій ковзає його серф. До того ж, як справжній серфер, він чудово грає на гітарі, має золотисту засмагу та філософське ставлення до світу. Обожнює красивих дівчат і байки та ненавидить сонячні опіки.

Майя


А це – Майя. Її життя – танцпол. Більше того, вона за лічені секунди здатна перетворити будь-яке місце на танцпол, начарувавши дискобол та чудові декораціі. Її суперсила – створювати неймовірні образи для тематичних вечірок. Потрібен костюм мамонта? Запитайте у Майї, вона завжди готова допомогти!

Соня


Соня – дівчина, що живе у постійному русі: біг, скутер, будь-які спортивні активності. Її девіз: «Навіщо йти, якщо можна бігти? Навіщо бігти, якщо можна нестися?» Ось хто може бути одночасно у декількох місцях та встигати мільйон речей щодня. Дехто думає, що Соня знаходиться у постійному змаганні із самою собою, але це не так – їй просто подобається такий темп життя. А ще вона любить стріляти з бластера.

Близнючки Лава


Близнючки Лава – яскраві та таємничі. Ніхто (окрім їх дзеркала) не бачив облич цих дівчат. Можливо, вони спецагенти, оскільки за довгі роки у Fantа Crew ніхто так і не зміг дізнатись про них щось особисте, окрім любові до роликів. Готовий пізнати смак яскравого життя? Гайда до пригод з Fanta Crew на наших сторінках у соцмережах та на сайті!


[i] Гік (geek) - людина, приваблива своїми широкими знаннями чи багатою уявою, зазвичай електронної або віртуальної природи