Зима – прекрасна пора року, якщо знаєш, чим зайнятись!

Fanta Мандарин

А варіантів безліч: опанувати сноуборд, побудувати крижаний палац, влаштувати батл у сніжки, побороти чорну трасу на лижному курорті, зібратися на найкрутішу вечірку з реміксами “Get Lucky” або кіномарафон «Зіркових війн» – наскільки вистачить вашої фантазії!

Але, що б ви не придумали, ми створили ідеальний та шалений напій для зимового відриву – Fanta Maндарин! Це дійсно особлива новинка – яка здатна додати яскравих кольорів навіть похмурому ранку! :) І на її створення нас надихнули саме ви – наші друзі, фанати і цінителі. Тож, гайда до нових пригод разом зі старими друзями з
Fanta Crew і шалено-помаранчевою Fanta Мандарин!

На сьогодні це ексклюзивний смак на українському ринку – серед  усіх солодких газованих напоїв його має тільки Fanta! Солодка, як справжній соковитий мандарин, вона подарує зимовий настрій навіть якщо за вікном немає ні сантиметру снігу. До речі, Fanta Maндарин містить натуральний сік мандарина.
 

Fanta Mандарин легко впізнати на полицях: вона має яскравий жовтогарячий колір і стильну блакитну етикетку з твоїми друзями з Fanta Crew. Вона виготовлена з підготовленої артезіанської води, що видобувається зі свердловин, які знаходяться на території  заводу «Кока-Кола Беверіджиз Україна». Сонячно-помаранчtвого кольору напою надає бета каротин. 

Чи відрізняється вона на смак від традиційної Fanta Апельсин? Так, рівно як і мандарин відрізняється на смак від апельсину :)

Поспішай спробувати, адже Fanta Maндарин випущена в лімітованій кількості, а це означає що вже з першими промінчиками літнього сонця вона зникне з полиць! 

Fanta Maндарин – Fanta Crew рекомендує!