Fanta – чудовий фруктовий напій з довгою історією, який люблять підлітки у всьому світі. Крім того, Fanta завжди підтримувала веселощі та гарний настрій.

І саме зараз у тебе є чудова можливість взяти участь у конкурсі “Тінейджери рулять Fanta” та запропонувати свої креативні ідеї для реклами улюбленого напою. Це просто!

Детальні умови конкурсу є на сайті, а ми наводимо загальні правила.

Отже, якщо тобі від 14 до 23 років, ти маєш нагоду довести, що тінейджери рулять! Конкурс проводиться з 3 липня по 24 вересня цього року – саме час братися до роботи.

Придумай цікаву ідею для реклами Fanta, а краще кілька, зроби фото, малюнок або зніми коротке відео (до 10 секунд), розмісти на своїй сторінці в Facebook та/або Instagram, додавши хештег #FantaKrutezna. А далі чекай на рішення журі.

До його складу, до речі, входять члени команди Fanta Україна – Ангеліна Романовська, Христина Соломаха та Костянтин Бочаров, більше відомий як Melovin. Ось на цьому відео вони і розповідають детальніше про завдання:


Усього буде 9 хвиль конкурсу, і в кінці кожного команда обиратиме 3 переможця. Отже, відбір пройде 27 робіт, так що шансів багато.

Уже перші твори переможців, серед яких може опинитися і твій, ти зможеш побачити з 14 серпня по 15 жовтня на ТБ і в мережі Інтернет, у соцмережах Facebook та Instagram, а з 7 серпня по 30 вересня – на сітілайтах.

Тож, вивчай правила, надихайся уже розміщеними роботами та створюй свої! Також радимо слідкувати за новинами на сторінці Fanta Ukraine.