Літо - це як маленьке життя. Влітку трапляються найбільш пам'ятні, божевільні, пристрасні та веселі моменти нашого життя. А музика - наш спосіб спілкування, наш зв'язок із зовнішнім світом і наша любов. Влітку все здається краще і простіше: дні довгі, ночі спекотні, море тепле.

Coca-Cola об'єднує літо, музику та відпочинок. Наша літня акція - це нереальний коктейль музики, фану, подарунків і літнього настрою.

Щоб взяти участь в акції, треба:

1.       Завантажити додаткок Coca-Cola на свій смартфон.

                         IOS                                                                  Android2.       Придбати Coca-Cola або Coca-Cola Zero об’ємом 0,33 або 0,5 л у спеціальній акційній упаковці.

3.       Зареєстровати унікальний код у додатку.

4.       Збирай бали.

А) Накопичуй бали та обмінюй їх на подарунки (квитки на концерти: Monatik, Vislovo “Vremya I Steklo”, фестивалі: U-Park, Zaxidfest, та футболки).

 Б) Обери опцію «Миттєвий розіграш» та візьми участь у миттєвому розіграші. Більше балів – більше спроб виграти iPhone XS та квитки на музичні фестивалі.

5.       Ділися своїми фото у додатку та збирай більше лайків.

6.       Не зволікай, завантажуй додаток та вигравай призи!

Акція проводиться в період з 01 травня 2019 року по 31 грудня 2019 року включно.

В Акції бере участь така продукція: напої «Кока-Кола»®, «Кока-Кола»® Зеро» у пляшках місткістю 0,5 л та банках місткістю 0,33 л; у спеціальній акційній упаковці.

Повні правила Акції можна знайти тут.