"Бразилія, як відомо, одна з найщасливіших та найгостинніших країн у світі; футбол – найпопулярніша і найулюбленіша в світі гра, а Coca-Cola – найулюбленіший у світі напій. Кампанія до Чемпіонату Світу 2014 святкує об’єднання Бразилії, футболу і Coca-Cola  ми хочемо запросити кожного де б він не знаходився зіграти свою роль у Чемпіонаті Світу 2014. Ми хочемо, щоб усі долучалися та брали участь в ньому. Ми хочемо, щоб це дійсно був Чемпіонат СВІТУ ".

Гай Дункан
Глобальний креативний директор
Компанії Coca-Cola
 
Чемпіонат Світу з футболу об’єднує всіх! Де б ви не знаходились, за яку б команду не вболівали  він належить кожному. Цього року на Чемпіонаті Світу з футболу 2014, Coca-Cola об’єднує та приносить щастя шанувальникам усього світу! 
Компанія Coca-Cola є одним з найдавніших корпоративних партнерів ФІФА. Формальна співпраця почалась у 1974 році, але реклама Coca-Cola прикрашала стадіони на кожному Чемпіонаті Світу з футболу починаючи з 1950 року, а футбол зявлявся у рекламі бренду, починаючи вже з 1917 року.
2 квітня 2014 стало точкою відліку для запуску найбільшої в історії компанії глобальної маркетингової кампанії до Чемпіонату Світу з футболу 2014.
Ключовими елементами цієї кампанії стали реклама на телебаченні «Один Світ, Одна Гра» і документальні відео, «Прапор Щастя», Трофі-тур, офіційний гімн і візуальний образ, натхненний Бразилією.
Всі ці елементи глобальної маркетингової кампанії Coca-Cola до Чемпіонату Світу з футболу 2014 якнайкраще демонструють важливу роль, яку футбол відіграє у житті людей по всьому світу та його рушійну силу, яка сприяє об’єднанню громади і покращенню суспільства.